Як навчитися класно малювати. Як навчитися малювати людини в 11 років.

Незалежно від того, чи наділений початківець художник талантом або він хоче освоїти майстерність з нуля, йому доведеться вчитися. Залежно від наявності вільного часу, коштів і певних задач, можна вибрати різні способи, щоб навчитися малювати.
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчитися малювати в вільний від основної роботи час, запишіться на курси. Можна вибрати відповідну програму для вашого рівня знань і умінь і підібрати лише ті предмети, які вам цікаві. Щоб отримати базові знання, запишіться на курси композиції, графіки та живопису. Перевага таких занять полягає в тому, що вони починаються по мірі формування групи (а не строго 1 вересня) і проходять в різний час, тобто ви зможете вибрати зручний графік відвідувань.
2
Більше систематизовані знання ви отримаєте в художній школі. Прийом в неї ведеться на початку навчального року. Групи складаються за віковою ознакою. Як правило, діти до 14 років навчаються на денному відділенні, всі інші - на вечірньому. Навчальна програма школи розрахована на початківців, тому вам пояснять, як правильно тримати олівець і пензель, змішувати фарби і прикріплювати папір до мольберта. Поступово за кілька років ви зможете малювати портрети і найскладніші декоративні композиції. Програма в такій школі може включати додаткові предмети: історію мистецтв, комп'ютерну графіку, декоративно-прикладні техніки.
3
Якщо у вас немає часу, коштів або бажання вчитися малювати разом з іншими людьми, постарайтеся освоїти всі премудрості самостійно. Купіть в книжковому магазині самовчитель. Вибирайте посібник, який допомагає розібратися в основах побудови малюнка і особливості використання різних матеріалів і технік. Від книг, в яких пропонується інструкція з малювання одного предмета, краще відмовтеся.
4
Різні майстер-класи можна знайти і в інтернеті. При виборі відповідного орієнтуйтеся на спеціалізацію сайту. Якщо перед вами збірка порад з самих різних сфер життя, рекомендації з малювання там можуть бути не повними. На сайтах, присвячених виключно малюванню і підшефних професіоналом, ви знайдете всю необхідну базову інформацію для розвитку своїх умінь.
5
Малюйте якомога більше на всіх етапах навчання. Робіть начерки в громадських місцях, на прогулянці в парку, очікування автобус на зупинці. Це допоможе вам розробити руку і сформувати впевненість в собі, що негайно позначиться і в малюнку.
6
Вивчайте історію мистецтва і цікавтеся сучасними художниками. Відвідування виставок, читання книг про відомих майстрів і перегляд блогів талановитих сучасників допоможуть вам сформувати смак та розробити чуйне ставлення як до чужих, так і до своїх картин.