Як зробити гігантські мильні бульбашки. Як зробити гиганские мильні бульбашки в домашніх умовах.

Процес створення гігантських мильних бульбашок насправді не дуже складний. Їх можна зробити в домашніх умовах, слідуючи простим правилам і використовуючи підручні матеріали, які є в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • Верьовка,
  • дві тонкі, але негнучкі палиці,
  • ємність для приготування розчину,
  • вода,
  • гліцерин,
  • засіб для миття посуду.
Інструкція
1
Насамперед, приготуйте ємність, в якій будете розводити мильний розчин. Це може бути тазик, велика миска або відро. Візьміть дві палички (як альтернатива можна використовувати гілки). Вони не повинні бути занадто товстими і важкими, але надто гнучкі і тонкі теж не підійдуть. В ідеалі, палички повинні бути негнучкими і вузькими в діаметрі. Ще один необхідний елемент - мотузка довжиною приблизно 1-1,5 метра і товщиною в межах трьох мілліметров.Ізготовіть пристрій для надування гігантських мильних бульбашок не становить проблеми. Просто прив'яжіть мотузку до кінців паличок так, щоб при їх розведенні в різні боки з неї вийшла б петелька у вигляді трикутника.
2
Другий етап - підготовка інгредієнтів для приготування розчину. Вам буде потрібно аптечний гліцерин (він зміцнює стінки бульбашок, дозволяючи їм надуватися до величезних розмірів). Крім того, у вас під рукою повинні бути засіб для миття посуду і вода.Воду для розчину краще брати дистильовану - вона м'якше. Якщо немає дистильованої води, налийте в таз теплу кип'ячену. Розчин змішується в наступній пропорції: гліцерин - 100 мл., Засіб для миття посуду - 200 мл., Вода - 500-600 мл. Збільшити або зменшити кількість розчину ви можете на свій розсуд.
3
Коли пристрій для надування бульбашок приготовлено, а розчин зроблений, вийдіть на відкритий простір і опустіть мотузочку в ємність. Підніміть конструкцію і починайте неквапливо відходити назад. Якщо ви все правильно зробили, то бульбашка почне надуватися за рахунок створилося повітряного потоку. Найкраще бульбашки надуваються за відсутності ветра.Получівшійся мильна бульбашка можна навіть помацати руками. Щоб він не лопнув від дотику, заздалегідь надіньте вовняні рукавиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r2WdEvxYaLs