Як зробити своє життя цікавим.

Життя складається з кожного прожитого дня, а значить, якщо ви хочете зробити своє життя цікавішим, то всі ваші дні окремо повинні стати більш насиченими і яскравими.
Інструкція
1
Прийміть рішення і почніть змінювати щось у своєму житті вже зараз, з цього самого дня. Ніяких «з понеділка» або «з першого числа». Зараз!
2
Візьміть аркуш паперу і спробуйте витягти зі своєї свідомості всі найголовніші речі у вашому житті, а також те, що оточує вас зараз. Дайте відповідь на питання: - чим ви займаєтеся? - Чим ви хочете займатися? - Яка у вас мета на найближчі п'ять років? - Що вам потрібно зробити для цього? - Що вам не подобається у вашому житті зараз? - Що ви хочете змінити? - чого вам не вистачає? - що ви бажаєте привнести в своє життя? - що вам цікаво?
3
Побачивши наочну «схему» свого життя, ви зрозумієте, що вам необхідно викинути зі своєї голови раз і назавжди, а ніж дійсно варто зайнятися, щоб зробити життя цікавішим.
4
Придумайте собі цікаві заняття. Здорово, коли вони будуть перетинатися з вашою роботою, але якщо робота поки у вашому житті на позиції заробляння грошей, вам необхідно знайти цікаве захоплення, а краще - кілька. Запишіться на курси іноземної мови, почніть духовний шлях і вирушайте на йогу. Танці, скелелазіння, заняття скульптурою або малюванням - робіть те, що запалює і надихає вас.
5
Визначившись зі справами, почніть планувати кожен свій день. Часто через лінь або нерозторопність ми пропускаємо масу часу і проводимо його в неробство або зайвих роздумах. Заведіть собі планувальник і записуйте всі свої справи протягом тижня. Ви здивуєтеся, що при всій різноманітності, у вас залишається чимало вільного часу, а це значить, обов'язково придумайте, чим і його зайняти.
6
Наприклад, залиште його під зустрічі з друзями, а так само з людьми схожих інтересів. Як мінімум по одній-дві зустрічі в тиждень у вас обов'язково повинно відбуватися. Не покладайтеся на соціальні мережі, а вирушайте на пару годин в парк з товаришем або в затишне кафе з цікавим людиною, де ви зможете поділитися своїми новими задумами й актуальними думками.
7
Будьте відкритими завжди і скрізь. А значить, не бійтеся відкривати нове, змінювати свої переконання, освоювати нові справи і навички, знайомитися з новими людьми. Ходіть на громадські заходи, культурні події, презентації, зустрічі з незнайомими цікавими людьми. Це утворює незамінний природний потік нових ідей у ваше життя, які надихнуть вас і забезпечать творчою енергією.
8
Раз чи два на місяць влаштовуйте вилазки за місто на велосипедах, сноубордах, вирушайте в міні-подорож в найближчі міста, влаштовуйте фото-пробіги з друзями і спонтанні пікніки у дворі. Є маса необов'язкових речей, які займають важливе місце в житті, тому що дозволяють розслабитися душею і тілом. Яскраві враження у вигляді фотознімків і забавних історій - це те, що складе літопис вашої дивовижної і цікавого життя.