Як обшити коробку тканиною.

Далеко не всі коробки роблять з матеріалу, які дозволив би використовувати їх як упаковку для подарунка. Іноді підходяща за формою і розміром тара може виявитися негарною, а значить і непридатною для використання. Можна вирішити проблему, обшив будь-яку коробку тканиною.
Вам знадобиться
  • - Коробка;
  • - тканина;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - степлер.
Інструкція
1
Зробіть викрійку для тканинної обшивки. Вона повинна являти собою розгортку вашої коробки. Наприклад, для обшивки квадратної коробки виміряйте її бік і накресліть чотири однакових квадрата, дотичних бічними сторонами, і ще два - для дна і кришки. З усіх боків викрійки додайте по 1,5 см припусків на шви.
2
Виріжте тканинну деталь і за допомогою праски загладьте все підгини (по лінії припусків) на виворітну сторону.
3
Спробуйте прикріпити тканину до коробки за допомогою клею. Підшукайте спеціальний склад, який підходить саме для тканини - будь-який інший виступить на поверхні плямами.
4
Наносьте клей жорсткої пензликом на всю площу коробки. Якщо ви зробите клейові «шви» тільки по периметру, після висихання вони будуть помітні. Намажте одну сторону коробки і акуратно прикладіть до неї матеріал. Розгладьте його у напрямку від центру до країв, розправляючи складки і видаляючи бульбашки повітря. Коли одна сторона буде готова, приступайте до обробки наступної. Чи не змащуйте коробку занадто товстим шаром клею - він може покоробити обробку.
5
Також тканину можна обшити швом «назад голку», скориставшись циганською голкою. Місця проколу на тканини заздалегідь позначте олівцем, щоб стібки були однакової довжини. Якщо коробка дуже щільна, перенесіть цю розмітку на її стінки і зробіть отвори за допомогою шила. Потім обшийте коробку , підібравши нитки, рівні по товщині діаметру проколу.
6
Краї тканини можна зшити і з лицьового боку - будь-яким декоративним швом. Особливо ретельно поставтеся до вибору кольору і фактури ниток в цьому випадку, адже вони повинні стати додатковим прикрасою. Також шов можна сховати, нашів поверх ряд намистин або паєток або приклеївши зверху підходить за кольором тонку стрічку.
7
Якщо стиль оформлення коробки це допускає, прикріпіть матеріал за допомогою меблевого степлера. Розташовуйте скоби на рівній відстані один від одного або «викладаючи» ними суцільну лінію. Виступаючі зі зворотного боку коробки краю дроту загніть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z6XTD7gVD5c