Як представитися дитині.

Якщо у вашої знайомої вже є дитина, то для продовження серйозних відносин, вам треба познайомитися з ним. Щоб перша зустріч пройшла гладко, необхідно знати деякі моменти дитячої психології.
Інструкція
1
Маленький дитина, в не залежності від того, скільки йому років - це вже особистість. Тому при першій же зустрічі поставтеся до нього як до рівного.
2
Перед знайомством розпитайте про дитину, її смаки, захопленнях. Заздалегідь підготуйте невеликий подарунок. Дізнайтеся у коханої, про що він мріє. Буде чудово, якщо ви вгадаєте з подарунком.
3
Пускай мама малюка допоможе вам, розповість йому, що у неї є вірний і відданий друг, який захищає її і допомагає. Тоді у дитини виникне почуття поваги та інтересу до вас.
4
Врахуйте, дитина часто вважає себе великим і самостійним. У нього складаються певні думки про вчинки дорослих. Якщо ви при першій же зустрічі поведете себе з ним, як з дорослою людиною, він сприйме це з вдячністю і надалі піде на контакт з вами.
5
Тому, зустрівшись перший раз з дитиною - НЕ сюсюкайте з ним, а серйозно привітайтеся, представтесь по імені, подайте руку. Запитайте, як звуть малюка. Далі не треба розпитувати, скільки йому років, чи ходить він в садок або школу. Ці порожні привітальні питання для підтримки розмови з дітьми не проходять. Щоб дитина вами зацікавився, почніть обговорювати з ним тему, яка можливо буде цікава, дайте йому можливість висловити свою думку, запитаєте ради.
6
Це все має бути щиро, адже діти дуже відчувають фальш і потім можуть закриватися, і не йти на контакт.
7
Якщо малюк не має наміру з вами бути відвертий при першій же зустрічі - не треба цілий вечір приставати до нього з питаннями. Краще ненав'язливо розповідайте щось, що повинно його зацікавити. Але при цьому не дивіться на нього в упор.
8
При першій зустрічі з дитиною, не проявляйте дуже активно свої почуття до його мами. Інакше дитина може вас приревнувати і образитися. Нехай він поступово звикає до вас і переконається, що ви дійсно та людина, який потрібен мамі.
9
Добре, якщо перша зустріч буде організована десь на природі. Покажіть дитині цікаві місця, навчіть збирати дрова, смажити шашлик або ловити рибу. Якщо у нього залишаться приємні враження від такої прогулянки, він захоче знову побачитися з вами.
10
Пам'ятайте, що найголовніше в спілкуванні з маленьким чоловічком - щирість і любов.