Як встановлювати висувні ящики.

Мабуть, немає в будинку такого приміщення де б не використовувалися висувні ящики . Цей тип ящиків є надзвичайно популярним і знаходить своє застосування і у ванній кімнаті, і на кухні, і в спальні і у вітальні. Виготовити та встановити висувний ящик своїми руками зовсім не так складно, як здається. І це цілком під силу практично будь-якому господареві.
Вам знадобиться
  • - доріжка для санчат висувного ящика;
  • - викрутка;
  • - дриль;
  • - шурупи;
  • - задній кронштейн ;
  • - рейсмус;
  • - оздоблювальні цвяхи;
  • - струбцини;
  • - клей;
  • - дротяні цвяхи.
Інструкція
1
Встановіть доріжку для санчат висувного ящика. Залежно від конструкції ящика, доріжка може спиратися на задню панель і передню раму або кріпитися до стаціонарної полиці. У першому випадку санчата встановлюються за допомогою спеціального заднього кронштейна, що входить в комплект.
2
Виміряйте величину отвору і випиляєте необхідні заготовки. Намітьте і прокреслите за допомогою рейсмуса контури канавок паза на внутрішній стороні передньої і бічних панелей. Канавки повинні проходити на відстані 0,6 см від нижнього краю. Їх ширина повинна становити 1/4 дюйма.
3
Виріжте пази уздовж накресленого контуру за допомогою фрези і прямого різця. Глибина пазів повинна становити 0,6 см.
4
Стягніть заготовки за допомогою струбцин і акуратно склейте їх. При цьому задня і передня стінки ящика повинні опинитися між боковинами. Верхні краї всіх деталей повинні бути на одному рівні. Місця з'єднання деталей зміцните за допомогою оздоблювальних цвяхів.
5
Дайте клею просохнути і після цього зніміть струбцини. Вставте дно ящика таким чином, щоб воно повністю увійшло в канавки пазів. На пази і дно ящика наносити клей не рекомендується.
6
З'єднайте дно ящика з його задньою панеллю за допомогою дротяних цвяхів. Цвяхи повинні розташовуватися один від одного на відстані в 10 см.
7
Прикріпіть лицьову накладку на передню стінку ящика таким чином, щоб вона виступала на 2,5 см знизу і на 1,3 см з боків. Лицьова накладка кріпиться до передньої стінки за допомогою шурупів, які вкручуються зсередини ящика.
8
Переверніть ящик і прокреслите осьову лінію від задньої до передньої панелі. Дана лінія повинна розбивати дно ящика на дві рівні частини.
9
Прикріпіть санчата до дна ящика по зазначеній осьової лінії. Санчата кріпляться за допомогою двох шурупів. Перший шуруп угвинчується крізь дно ящика в його задню панель, другий - по діагоналі в передню панель.
10
Вирівняйте санчата по жолобку і протолкніте ящик вперед, щоб жолобок і санчата замкнулися.