Як записати відео з диска на жорсткий диск.

Зовнішні електронні носії інформації зараз дуже зручні: вони дозволяють економити вільний простір на дисках комп'ютера, створюють резервні копії інформації і захищають її. До таких пристроїв відносяться флеш-карти, жорсткі диски і компакт-диски. Але щоб зберегти записаний на диск фільм, краще скопіюйте його на жорсткий диск.
Інструкція
1
Вставте компакт-диск з фільмом в дисковод. Дочекайтеся автозапуску диска або відкрийте його за допомогою «Провідника» або «Мого комп'ютера».
2
Відкрийте вміст диска, але не відтворюйте відео. Копіюйте фільм, натиснувши на його ярлик правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть функцію «Копіювати». Відкрийте папку з фільмами на комп'ютері або просто увійдіть на робочий стіл для зручності копіювання. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть завдання «Вставити» у вікні функцій. Розпочнеться копіювання фільму з компакт-диска в пам'ять комп'ютера.
3
Коли завантаження буде завершена, вийміть диск з фільмом з дисковода. У USB-вхід комп'ютера вставте зовнішній жорсткий диск. Якщо необхідно, перевірте його на віруси, після чого відкрийте пристрій.
4
Відкрийте папку зі збереженим фільмом. Копіюйте його, як копіювали з диска. Увійдіть в папку зовнішнього жорсткого диска і натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню виберіть «Вставити». Дочекайтеся закінчення копіювання.
5
Якщо ваш комп'ютер досить потужний, збережете час завантаження даних на зовнішній жорсткий диск. Ви можете одночасно вставити компакт-диск в дисковод і жорсткий диск в USB-вхід комп'ютера. Відкрийте «Мій комп'ютер». Дочекайтеся, поки система розпізнає обидва зовнішніх пристрої.
6
Відкрийте папки компакт-диска з фільмом і зовнішнього жорсткого диска. Перетягніть фільм з однієї папки в іншу, затиснувши його лівою кнопкою миші, або скористайтеся функцією «Копіювати» - «Вставити». При цьому відео запишеться відразу на жорсткий диск без участі пам'яті комп'ютера.