Як обміняти неякісний товар.

Кожен з нас хоча б раз стикався з проблемою покупки неякісного товара . Переживаючи неприємне почуття відчайдушності і розчарування, не всі знають, що робити в такій ситуації і до кого звернутися. У сучасній ситуації, коли багато несумлінних підприємці ведуть бізнес тільки для "наживи" просто необхідно знати свої права, щоб не бути ошуканим.
Вам знадобиться
  • Терпіння, прагнення і залізні нерви.
Інструкція
1
Звичайно, кожен раз приходячи в магазин потрібно бути на чеку. Уважно вивчати етикетки товарів, терміни придатності та умови зберігання. Неякісний товар можна придбати абсолютно в будь-якому магазині, будь то побутова техніка чи продукти. Але навіть зіпсована сметана може принести масу неприємностей, не кажучи про несправну пральній машині, напрімер.Ітак, уважно вивчаємо товар. При найменших сумнівах не купуйте його, навіть якщо менеджер магазину наполягатиме на ідеальній якості. І обов'язково зберігайте чеки.
2
Якщо сталося, що все ж вам підсунули, наприклад, прострочені продукти. Не сумніваючись, вирушайте в магазин протягом 14 днів. Не розмовляйте з продавцями, кличте відразу менеджера. Радимо прихопити з собою камеру. Спочатку терпляче поясніть проблему, може зіпсований товар на прилавку був одиничним випадком. Не забудьте взяти чек про покупку, інакше ваші претензії будуть необоснованни.Вам зобов'язані, за законом РФ "Про захист прав споживачів" повернути гроші або обміняти на якісний товар і принести ізвіненія.В магазинах великих мереж, де дуже уважно ставляться до покупців, так і зроблять, щоб зберегти репутацію.
3
Не рідко продавці не тільки відмовляються обміняти товар, а й грубо розмовляють і погрожують. Головне не переживайте, це не законно! Не потрібно кричати і нервувати, хоча це важко зробити ... Вирушайте в відділ по захисту прав споживачів вашого міста. Там вас вислухають і грунтуючись на законі винесуть рішення на вашу користь. Напишіть заяву із претензією в двох примірниках і повертайтеся в магазин. Вимагайте підписати керівництво обидві претензії і один варіант залиште собі. Стурбовані менеджери магазину побояться контролю Захисту прав споживачів і повернуть вам гроші.
4
Якщо і це не допомогло, то сміливо з простроченим товаром, чеком і заявою з відділу захисту прав споживачів вирушайте в суд подавати позов для розгляду в судовому порядку. Не забудьте вказати бажану суму відшкодування морального збитку.
5
Якщо ж ви купили товар, а, наприклад, не збігається комплектація зазначена на упаковці з дійсною. Те претензії потрібно пред'являти, чи не магазину, а компанії проізводітелю.Главное пам'ятайте, що вас ніхто не має права обманювати. Ви платите гроші за якість, а не витрачені нерви. Залишайтеся впевненими у своїй правоті і карайте за несумлінне ставлення до покупателям.Закон РФ "Про захист прав споживачів" має стати настільною книгою будь-якої людини. Попереджений значить озброєний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7nlbhGPpZys
Зверніть увагу
Не всі товари можна обміняти, наприклад, панчішно-шкарпеткові вироби або нижню білизну.
Корисна порада
Уважно вибирайте товар і зберігайте чеки.