Як замісити тісто на манти. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Манти - традиційне азіатське блюдо, яке полюбила і російському народу. Поживне і смачне поєднання м'ясного фаршу і тіста, а так же особливий смак страви, приготованого на пару, нікого не залишили байдужими.
Вам знадобиться
    • мука 500г;
    • 1 яйце;
    • 1 чайна ложка солі;
    • вода.
Інструкція
1
Спосіб №1.Насипьте в тазик або глибоку миску 500г борошна, пропустивши її через сито. Додайте до неї одне яйце, чайну ложку солі. Почніть перемішувати тісто, додаючи в нього трохи чистої води, щоб місити його було простіше.
2
Коли основні інгредієнти змішаються, вийміть тісто їх миски. Покладіть його на стіл, попередньо посипаний борошном, і починайте місити тісто руками, з силою то розплющуючи його, то стискаючи.
3
Скачайте тісто в велику кулю і дайте йому настоятися близько 10 хвилин.
4
Знову розімніть тісто, помісити його кілька хвилин.
5
Розкачайте тісто у велику тонку корж товщиною в 1-2 мм. Наріжте тісто на квадратні клапті товщиною 10 на 10 см, покладіть на кожен столову ложку нарубаного м'яса і шматочок курдючного сала зліпіть манти. Поки ви будете готувати наступні порції страви, вже зліплені манти накрийте кухонної серветкою, щоб тісто не засохла і не потріскалося.
6
Спосіб №2.Как правило, інгредієнти для тіста на манти завжди одні й ті ж. Розрізняються лише способи приготування основи для цієї страви.
7
Пропустіть 500г борошна через сито і висипте її на стіл гіркою.
8
В вершині борошняної гірки зробіть невелике заглиблення і влийте в нього 1 куряче яйце.
9
Чи не соліть муку, краще додайте в неї підсолену воду. Столову ложки води з розведеною в ній сіллю влийте в «кратер» до сирому яйцю. Слідкуйте, щоб вони не виливалися зі зробленого поглиблення.
10
Вимішуйте тісто від країв до центру, підбираючись до води і яйцю. Набирайте борошно в жмені і посипайте їй середину борошняної конструкції. Коли яйце і вода змішаються з борошном, починайте місити тісто більш інтенсивно, розплющуючи його по столу і оббираючи знову. Місіть тісто доти, поки воно не почне розкочуватися рівно, без тріщин і складок.
11
Коли тісто буде доведено до зазначеного стану, скачайте його в кулю і укутайте чистою вологою серветкою. Залиште його в цій волозі на 30 хвилин. Через деякий час воно стане м'яким і еластічним.Раскатайте тісто в коржик, потім скачайте з неї джгути. Кожен джгут розріжте на шматочки товщиною 3 см.
12
Сформуйте з тіста невеликі кульки, після чого розкачайте їх на коржі. Покладіть на коржі начинку і ліпіть манти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iMSht42XRyg