Як долетіти до Праги.

Чехія розташована в центральній Європі і межує з Польщею, Словаччиною, Австрією і Німеччиною. Прага є столицею країни. Це дуже гарне місто з древньою історією і величезною кількістю пам'яток.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - авіаквитки;
  • - бронь готелю;
  • - страховий медичний поліс.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відвідати Прагу, в першу чергу, перевірте свій закордонний паспорт. Він повинен бути дійсним не менше 3 місяців з дня повернення з поїздки і мати дві чисті сторінки.
2
В Прагу з Москви літають прямі рейси Аерофлоту і Czech Airlines. Час в дорозі займає трохи менше 3 годин. Середня ціна на авіаквиток становить 14000 рублів. У періоди знижок і спеціальних пропозицій вона істотно падає.
3
Крім того, до Праги можна долетіти з пересадкою в Мінську, Києві, Брно та інших містах. Рейси виконують авіакомпанії Belavia, Aerosvit Airlines, Czech Connect Airlines і т.д. Вартість квитків не набагато нижче і варіюється від 12000 рублів.
4
Для того щоб придбати квиток, зайдіть на сайт авіакомпанії або один із спеціалізованих сайтів систем бронювання і порівняйте ціни на обрані дати. Потім, візьміть кредитну карту і забронюйте квиток. Він прийде на вашу електронну адресу. Роздрукуйте його і покладіть до документів. Якщо ви вирішите придбати квиток на спеціалізованому сайті, ви зможете вибрати один з можливих варіантів оплати.
5
Після покупки квитка, займіться пошуком готелю. Виберіть відповідний готель на одному з сайтів міжнародних систем бронювання. Потім відвідайте сайт готелю і порівняйте ціни. Після цього, забронюйте номер. Коли до вас на пошту прийде підтвердження броні, роздрукуйте його і теж приберіть до документів.
6
Не забудьте придбати страховий медичний поліс. Він повинен мати покриття не менше 30000 євро і бути дійсним на всій території Шенгенської угоди.
7
Якщо ви маєте російське громадянство, вам необхідно буде отримати шенгенську візу. Зберіть інші документи і віднесіть їх до Консульського відділу Посольства Чехії. Візу вам оформлять, приблизно, за 5 робочих днів. Однак майте на увазі, що подати документи ви зможете не раніше, ніж за 90 днів до передбачуваної поїздки.
8
Подбайте про придбання авіаквитків заздалегідь. Дізнайтеся про майбутні акції і знижки. Якщо пощастить, ви зможете полетіти в Прагу за символічні гроші.
Зверніть увагу
Час відстає від московського на 2 часа.Валюта - чеська крона.