Як зняти гідропідсилювач керма. де знаходитися електропідсилювач керма у калини.

Гідропідсилювач керма (ГУР) - це частина рульового механізму, яка робить керування автомобілем більш легким, зберігаючи стійкість і стабільність руху. У разі виникнення несправностей, його необхідно зняти.
Інструкція
1
За допомогою гайкового ключа ослабте натяг ременя, попередньо відкрутивши стопорну гайку. Після це за допомогою регулювального гвинта акуратно опустіть гідропідсилювач і зніміть ремінь. Візьміть в руки ключ на «17» і відверніть болт, який кріпить шланг високого тиску. Від'єднайте шланг, уважно стежачи за тим, щоб не втратити мідні шайби і безпосередньо сам болт.
2
Підставте невелику ємність і позбудьтеся від рідини. Дану процедуру можна провести заздалегідь. Якщо ж підходящих ємностей немає, то підкладіть під днище автомобіля непотрібні газети - рідина стече на них. Потім, використовуючи пасатижі або шестигранник, зробіть зняття трубки, на якій розташований шланг низького тиску. Уважно подивіться на кільце, яке знаходиться на трубці - при наявності дефектів необхідно замінити його.
3
На передній частині гідропідсилювача керма розташований датчик зі штекером, який акуратно зніміть. Після це відкрутите болт, який кріпить безпосередньо сам ГУР і стопорну гайку, відповідальну за натяг. Від'єднайте бічні планки, що кріпляться до підсилювача, і покладіть його на зручне місце.
4
Перевірте ГУР на наявність видимих дефектів. Після усунення всіх неполадок, потрібно поставити його назад. Для цього встановіть гідропідсилювач на місце і надіньте ремінь, зробіть його фіксацію і оптимальний натяг. Приєднаєте трубку зі шлангом низького тиску, після чого встановіть штекер на датчик. При закручуванні болта шланга високого тиску не забудьте про дві мідні прокладки.
5
Налийте спеціальної рідини в бачок. Слідкуйте за тим, щоб не перелити максимальну позначку. Сядьте в автомобіль і за допомогою керма переміщайте колеса в усі сторони кілька хвилин. Після цього перевірте рівень рідини, і при необхідності зробіть долівку.