Як створити нову групу Вконтакте.

Соціальна мережа " ВКонтакте " сьогодні об'єднує мільйони користувачів, основна частина з яких російськомовна. Тому створення своєї групи на даному сайті - це прекрасний спосіб об'єднання однодумців, швидкого поширення потрібної інформації та просування послуг. Створити нову групу і керувати нею може будь-який зареєстрований користувач " ВКонтакте ". Інтерфейс сервісу настільки простий, що розібратися в ньому можна буквально за пару годин.
Інструкція
1
Для того щоб створити нову групу " ВКонтакте " зайдіть на свою сторінку і в меню, розташованому з лівого боку, натисніть на рядок «Мої групи». На вкладці зі списком ваших груп у правій верхній частині екрану знайдіть фразу «Створити спільноту».
2
Після натискання на цю кнопку у вас відкриється форма для створення нової групи. Введіть у верхній рядок вікна назва групи, а в нижній, більш широкої частини зробіть невеликий опис цієї спільноти. Потім натисніть кнопку «Створити спільноту». Зверніть увагу, що всі назви і запису ви можете робити російською мовою.
3
Після створення нової групи у вас відкриється сторінка з її основними настройками. Виберіть ті позиції, які відповідають вашим цілям. Не бійтеся зробити помилковий вибір - цю сторінку ви зможете в майбутньому відкрити в будь-який зручний для вас момент і змінити всі налаштування і опису.
4
Зверніть увагу на саму нижню опцію налаштувань в нижній частині сторінки - це «Тип групи». За замовчуванням завжди виставлений статус «Відкрита група», але якщо ви натиснете на цю кнопку, то випаде контекстне меню з функціями «Відкрита група», «Закрита група» і «Приватна». Опис особливостей цих типів груп з'являться поруч із меню з правого боку. Залежно від ваших установок виберіть відповідний для вас тип групи. Після того як всі налаштування зроблені, натисніть кнопку «Зберегти» внизу сторінки.
5
Тепер ваша група повністю створена і ви можете приступати до її розкрутці. Після збереження налаштувань у вас відкриється сторінка поки ще порожній групи. З правого боку ви побачите порожній простір для аватара групи, а під ним рядки меню адміністратора: «Управління групою», «Запросити друзів», «Рекламувати групу», «Статистика групи». Ці опції допоможуть вам керувати групою і запрошувати нових учасників.
6
Для того щоб встановити аватар групи (картинку профілю), натисніть рядок «Завантажити фотографію» під умовною зображенням фотоапарата, а потім дотримуйтесь інструкцій сервісу. Надалі ви можете так само додавати в меню групи будь-які сподобалися вам посилання або документи. Для цього скористайтеся відповідними опціями в налаштуваннях.