Як вставити свердло в перфоратор.

Вирішивши почати ремонт, варто заздалегідь потурбуватися про вибір необхідних інструментів і матеріалів. При проведенні ремонтних робіт, часто виникає необхідність, зробити отвір в дереві, металі або плитці за допомогою перфоратора , до якого необхідно мати свердло.
Вам знадобиться
  • -перфоратор;
  • -зажімной патрон;
  • -Свердла;
  • -смазка.
Інструкція
1
Візьміть перфоратор і переконайтеся в його працездатності, для цього вставте вилку в розетку, поставте перфоратор в режим свердління без бою (крайнє ліве положення) і натисніть на пускову кнопку. Рівний без збоїв і ривків звук свідчить про справність інструменту.
2
Придбайте патрон, відповідний для вашої моделі перфоратора . Якщо ви не знаєте або не впевнені, який патрон підійде до вашої моделі перфоратора , то найправильніше буде взяти з собою перфоратор і на місці спробувати їх на сумісність.
3
Для оптимізації роботи та зменшення зносу змастіть перфоратор спеціалізованої мастилом. Для цього відкрийте тюбик з мастилом і видавіть невелику її кількість в отвір, куди ви вставляєте бури. Після чого упріть перфоратор рукояткою в підлогу або іншу тверду поверхню, на якій вам буде зручно працювати, відтягніть вниз нижню частину голови перфоратора , вставте патрон і поверніть нижню частину голови в початкове положення.
4
Вставте свердло в патрон і, обертаючи верхню частину патрона за годинниковою стрілкою до упору, затисніть свердло. Перевірте, чи не бовтається чи свердло. Якщо свердло ходить, то затягніть патрон сильніше. Увімкніть перфоратор в мережу і кілька разів натисніть на пускову кнопку, даючи мастилі розійтися по деталях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2IfuWWQ1skI
Зверніть увагу
Перевіряючи працездатність перфоратора, ні в якому разі не торкайтеся обертових частин інструменту, інакше можна отримати травму. З тієї ж причини, установку свердлячого патрона і свердла робити тільки з виключеною з мережі виделкою.
Корисна порада
Якщо ви купуєте патрон, тільки для того що б один раз зробити ремонт у себе вдома, то не варто вибирати дорогу модель, дешевого варіанту вам вистачить. При цьому на свердлах економити не варто, гарне свердло і прослужить довше і свердлити їм набагато зручніше.