Як змінити розмір папки.

Під час роботи на комп'ютері часом виникає необхідність міняти розмір папок і файлів: як зовнішній, так і фактичний. Зазвичай це можна зробити засобами самої ж операційної системи, або за допомогою додаткового ПЗ.
Інструкція
1
Одна папка часто містить багато вкладених папок, в яких зручніше орієнтуватися, коли їх значки меншого розмір а. І навпаки, в разі поганого зору їх варто зробити крупніше. В операційних системах Windows зовнішнім виглядом папок (та інших значків) можна управляти з верхньої панелі інструментів. Зайдіть в папку, натисніть вкладку «Вид» і виберіть один із способів відображення значків у папці. Якщо ви виберіть «Ескізи сторінок», значки папок будуть великими і в них буде частково відображатися їх вміст. При способі «Плитка» значки будуть середнього розмір а, збудовані в декілька стовпців по типу файлів і за алфавітом. При способі «Значки» значки будуть мати менший розмір і розташуються на рівній відстані один від одного. При способі «Список» значки будуть дрібними і збудованими в ряди. В режимі відображення «Таблиця» дрібні значки вишикуються в один стовпець, а праворуч буде відображена інформація про тип файлів, їх розмір е і датою ізмененія.В Windows Vista і Windows 7 змінити розмір значків робочого столу і в будь-якій папці можна, прокрутивши до себе або від себе нажатое коліщатко миші.
2
Розмір папок можна змінювати не тільки зовні, але і фактично. Наприклад, зменшити їх розмір , щоб стало більше вільного місця на жорсткому диску. Це особливо актуально, якщо папки містять фільми, музику та зображення. Скористайтеся функцією стиснення інформації. Щоб зменшити обсяг папки, натисніть на її значок правою кнопкою миші, виберіть «Властивості» - «Загальні» - «Інші». Поставте галочку поруч із пунктом «Стискати вміст для економії місця на диску». Пам'ятайте: функція стиснення доступна тільки у випадку, якщо диск форматувати під файлову систему NTFS.
3
Якщо ваш диск відформатований під файлову систему FAT32, ви можете використовувати інші способи стиснення. Встановіть на комп'ютер програму-архіватор (таку, як WinRar). Папки та файли легко додавати в архів і витягати з нього. Архівуйте ті папки, до яких ви рідко звертаєтеся. Для цього натисніть на папку правою кнопкою миші, виберіть «Додати в архів».
Корисна порада
Щоб візуально змінити розмір папок та інших значків на «робочому столі» комп'ютера, налаштуйте дозвіл екрана за своїм смаком.
Не тільки у системних адміністраторів або інших фахівців з обслуговування комп'ютерних систем виникає необхідність управляти розмірами папок на комп'ютері. Буває, що і на домашньому комп'ютері потрібно зробити так, щоб папка з закачуваннями не "з'їла» все вільне місце на жорсткому диску. Особливо це актуально для комп'ютерів, якими користуються декілька людей.
Інструкція
1
Стандартними засобами Windows це зробити неможливо. Тому знадобиться використовувати сторонні утиліти. Одна з таких програм - SpaceGuard SRM, інструмент серверний і досить складний.
2
Запустіть браузер і перейдіть на сторіночку пошукової системи. Задайте запит на скачування програми SpaceGuard. Скачайте інсталяційний пакет і запустіть його. Інсталяція стандартна і не відрізняється від інших програм: натискайте Next і Finish.
3
процесу прання з ярлика на робочому столі або з меню "Всі програми". Відкриється вікно з пропозицією налаштування утиліти. У його лівій нижній частині є галочка Show this screen at startup, зніміть її, якщо не хочете, щоб це вікно з'являлося щоразу при запуску. Виберіть перший пункт Configure a computer ... і натисніть «Далі». Відкриється вікно розширеної настройки сервісу.
4
Клацніть кнопку «Далі», програма запропонує вибрати комп'ютер, на якому будуть обмежені папки. Наступне вікно запропонує створити обліковий запис для сервісу утиліти. Не міняйте нічого, просто введіть свій пароль замість зірочок, навпроти рядків Password і Confirm Password. Закінчите настройку натисканням на кнопку «Готово». Відкриється головне вікно програми, у правій частині з заголовком Quota overview for computer: буде яка цікавить вас частину з управління квотами на папки.
5
Клацніть правою кнопкою по порожньому простору і виберіть пункт Add Quota ... Натисніть кнопку Add в нижній частині для додавання папки, яку ви хочете налаштувати. Двічі натисніть «Далі», нічого не змінюючи, щоб перейти до параметрів. Виставте потрібний максимальний розмір папки навпроти напису Absolute value і натисніть «Далі» кілька разів, поки не з'явиться кнопка «Готово». Після цього в списку правил з'явиться ваша папка.
6
Натисніть правою кнопкою миші на квотою, яку ви створили, і виберіть Edit Quota Limits. Викличте меню, в якому вкажете дію при досягненні граничного розміру кнопкою Add. Знову натисніть Add, виберіть нижній пункт із замком і написом revoke access та кнопку «ОК». Відкриється вікно настройки відкликання права доступу до папки.
7
Виберіть пункт Specify User or Group і вкажіть групу користувачів або конкретного користувача, який не зможе записувати дані в каталог по досягненні межі. Натисніть «ОК» кілька разів, щоб зберегти зміни та закрити вікна програми. Надалі максимальний розмір папок можна змінювати через контекстне меню у вікні програми.
Корисна порада
Зверніть увагу, що записати в папку файл більшого розміру, ніж граничний, можна. Але після цього запис інших даних блокується - дуже зручно, так як ніхто не втратить свою інформацію.