Як зробити векторну картинку.

Дуже часто для подальшої обробки фотографій дизайнерам доводиться їх перетворювати в малюнки векторного формату. Останнім часом векторна графіка стала досить популярною і серед любителів, особливо коли мова заходить про перетворення зображення в монохромний вектор.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб зробити векторну картинку , відкрийте вихідний її варіант в програмі Adobe Photoshop. Для перекладу якогось конкретного елемента в векторний формат забезпечте, щоб він був на білому фоні. Скористайтеся такими опціями програми, як «ластик» або «чарівна паличка».
2
Виділіть фігуру за допомогою відповідного інструменту програми, далі перемістіть її на новий шар. Йому дайте ім'я «Постать». Створіть новий шар і назвіть його «Фон». На панелі перемістіть верстви таким чином, щоб за своїм становищем «Фон» виявився нижче «Постать». Проведіть злиття двох створених шарів, щоб отримати новий шар. Назвіть його «Основа».
3
До шару «Основа» застосуєте інструмент «ізогеліі», щоб отримати чорно-білий склад силуету. До того ж шару застосуєте інструмент «Корекція ізогеліі». Для цього зробіть наступний набір команд: Image -> Adjustment -> Threshhold. Після цього застосуйте дифузійний фільтр Filter -> Stylize -> Diffuse, щоб згладити зубчасті краї. Для додання самим обриси більш чітких ліній зменшіть відстань від центру правих і лівих повзунків Image -> Adjustment -> Levels. Потім збільште масштаб всього зображення до 300%.
4
Для шару «Основа» повторно застосуйте прийом Image -> Adjustment -> Threshhold. Створити векторну картинку - завдання непросте, але результат того вартий. Що робити далі? Створіть новий шар і надайте йому новий колір. На панелі перемістіть його по порядку нижче шару «Основа». Далі змініть режим накладання для шару «Основа» на Difference.
5
Якщо ви задоволені вашою роботою і вважаєте, що вона вже в корекції та доопрацюванні не потребує, приступите до створення векторного зображення ». Для цього виберіть функцію «Зберегти як» і виберіть з наданого списку можливих варіантів відповідне розширення файлу.