Як дізнатися швидкість своєї мережі.

У століття без лімітного трафіку швидкість інтернет з'єднання - найбільш важливий параметр для будь-якого користувача. Якщо ця швидкість буде занадто низькою, то ви, наприклад, не зможете в нормальній якості подивитися фільм, не кажучи вже про те, що він буде кожні 10-15 секунд перериватися, що напевно дуже дратує. Підписуючи контракт з тим чи іншим інтернет провайдером, ви зобов'язуєтеся платити за певні послуги, які чітко прописані в цьому документі. Серед них і швидкість . Як її перевірити?
Інструкція
1
Насамперед, перевірте свій персональний комп'ютер на наявність вірусів або шкідливого програмного забезпечення. Запустіть антивірус на повне сканування жорсткого диска. Бажано проводити цю операцію декількома антивірусами для повної впевненості в тому, що ваш комп'ютер чистий. По завершенні цих дій вимкніть антивірус та інші мережеві програми, які постійно використовують трафік. Це першорядне завдання для того, щоб з'ясувати реальну швидкість мережі.
2
Перевірте мережеву активність. Робиться це дуже просто. Клацніть правою кнопкою миші по значку мережевого підключення на панелі інструментів. Ви побачите вікно стану, а також кількість відправлених і прийнятих пакетів. Якщо це число стабільно, то хвилюватися немає про що і можете починати встановлення швидкості мережі. Якщо ж число відправлених або прийнятих пакетів різко змінюється, це означає, що ви або відключили не всі мережеві програми, або на комп'ютері залишився якийсь вірус. Перевірте обидва ці варіанти. Коли дана проблема буде вирішена і число пакетів буде стабільно, можете дізнатися швидкість своєї мережі.
3
Перейдіть в сервіс сайту «Яндекс» - «Я в інтернеті», натисніть на лінійку зеленого кольору з написом «Виміряти швидкість ». Він є найпопулярнішим сервісом для встановлення швидкості інтернет з'єднання для користувачів рунету. За допомогою цього сервісу встановити швидкість інтернету досить просто. Через деякий час з'являться дані про вашу вхідної та вихідної швидкостях в даний момент часу. Існують також програми, які постійно контролюють швидкість інтернет з'єднання, але вони витрачають ресурси вашого персонального комп'ютера, тому набагато вигідніше в усіх відношеннях користуватися інтернет-спідометром.
Часто трапляється, що необхідні документи губляться, і дізнатися потрібні відомості стає важко. Якщо вам потрібно з'ясувати, яким інтернет-тарифом ви користуєтеся, а договір на надання послуг втрачений, не впадайте у відчай. Існує велика кількість способів відновити цю інформацію.
Інструкція
1
Якщо ви не поспішайте, дочекайтеся рахунки за надання послуг від вашого провайдера. Як правило, в рахунку вказано, яким тарифом ви користуєтеся.
2
Дізнатися тарифний план ви можете в офісі вашого провайдера. Там же ви можете відновити загублений договір на надання послуг. На жаль, якщо разом з документами втрачені логін і пароль, це практично єдиний доступний для вас спосіб дізнатися тариф вашого інтернету.
3
Крім того, у будь-якого інтернет-провайдера є телефон технічної підтримки. Працює він цілодобово. Зателефонувавши на нього, ви уточніть у оператора всю цікаву для вас інформацію. Оператор не запитуватиме пароль і логін, обмежиться прізвищем, ім'ям та адресою, за якою підключений інтернет. Тому скористатися дзвінком до служби технічної підтримки ви можете навіть у випадку, коли логін і пароль загублені.
4
Зайдіть на офіційний сайт вашого інтернет-провайдера. Як правило, на сайтах існують особисті кабінети. Зайдіть на свою особисту сторінку. Там відображена вся інформація про послуги вам послугах, в тому числі і тарифний план, яким ви користуєтеся. Особиста сторінка закрита паролем і доступна тільки вам. Правда, у випадку, якщо пароль загублений, а напам'ять ви його не пам'ятаєте, скористатися цим способом вам, на жаль, не вдасться.
5
Якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом від «Мегафон», дізнатися тарифний план ви можете в центрі продажу або салоні «Мегафон», а також в контактному центрі. Можна і ще простіше: наберіть * 225 * 5 * 1 # і кнопка виклику і прослухайте інформацію про тарифний план або відправте SMS з цифрою 6 на номер 000100. Якщо ви знаходитесь в зоні дії домашньої мережі, послуга буде надана безкоштовно.
6
Абоненти «Билайн» дізнаються інформацію про тарифи за номером * 110 * 09 # і кнопка виклику. А інформацію про параметри тарифного плану ви можете дізнатися за номером * 110 * 05 # і кнопка виклику. Також ви можете зайти на офіційний сайт компанії http://www.beeline.ru, пройти в особистий кабінет і дізнатися цікаву для вас інформацію.
7
Якщо ви власник мобільного інтернету від компанії "МТС", дізнатися свій тарифний план ви можете через USSD-команду * 111 * 59 # і кнопка виклику. У відповідь ви моментально отримаєте SMS з параметрами вашого тарифного плану. Послуга абсолютно безкоштовна.