Вусики: Як позбутися від них назавжди.

Мода диктує свої правила: еталоном жіночої краси є відсутність волосся на багатьох частинах тіла, а вже поява вусів вважається явним косметичним дефектом, позбавлятися від якого жінці потрібно чим швидше, тим краще.
Інструкція
1
Якщо волосся над верхньою губою занадто багато, то перш ніж зайнятися їх видаленням, обов'язково відвідайте лікаря. Такі фахівці, як гінеколог і ендокринолог проведуть необхідні дослідження і, за наявності показань, призначать гормональну терапію.
2
У домашніх умовах поставтеся з великою обережністю до кремів-депіляторами, навіть якщо вони створені для ніжної шкіри і мають щадне вплив. Перед першим використанням проведіть шкірну пробу: на місце ліктьового згину нанесіть невелику кількість крему, і через деякий час змийте водою. Якщо протягом доби не з'явилося таких симптомів, як лущення, подразнення, почервоніння шкіри, то крем можна використовувати. Для того, щоб позбутися від вусів , нанесіть крем на проблемне місце, зачекайте вказане в інструкції кількість часу і м'якою губкою акуратно змийте волосся разом із залишками депілятора. Після процедури нанесіть на шкіру зволожуючий крем для обличчя.
3
Щоб вручну вищипнути одиничні, окремо зростаючі волоски, використовуйте пінцет. Для полегшення неприємних відчуттів, викликаних видаленням волосся, за 5 хвилин до вищипування прикладіть гарячий компрес, а після проведення процедури для зняття почервоніння використовуйте холод. Для цієї мети цілком підійде ватний тампон, змочений холодною водою.
4
Для знебарвлення небажаного волосся розведіть водою звичайну аптечну 50% перекис водню: до однієї частини перекису додайте 10 частин чистої води. Після процедури освітлення волоски стають більш ламкими, що в боротьбі з вусами є явною перевагою.
5
Використовуйте рідкий віск, адже він є найпоширенішим способом позбавлення від небажаної рослинності на обличчі. Перед нанесенням на шкіру розігрійте віск на паровій бані до температури тіла. За допомогою лопатки або шпателя нанесіть рідку субстанцію на шкіру і після охолодження і застигання швидким ривком видаліть разом з волоссям в напрямку, протилежному їх зростанню. Будьте пильні: істотним мінусом такого способу є його хворобливість.
6
Зверніться в салон до фахівців, щоб визначити найкращий для вас професійний метод боротьби з вусами. Під час електроепіляції тонку металеву голку вводять всередину шкіри і в волосяний фолікул подається електричний імпульс, який знищує здатність волоса рости надалі. Хоч електрична епіляція і супроводжується хворобливими відчуттями, вона дає найтриваліший ефект позбавлення від вусів . При використанні лазера волосся стає більш м'якими і втрачають свій колір, так як лазерний промінь руйнує пігментний шар і руйнує фолікули. Лазерна (або фото-) епіляція надовго позбавить вас від вусів , але при неправильному застосуванні існує небезпека появи опіків і плям на ніжній шкірі верхньої губи.
Зверніть увагу
Який би спосіб позбавлення від вусів ви не вибрали, майте на увазі, що неможливо видалити небажане волосся раз і назавжди за одну процедуру. Ретельно підберіть і використовуйте відповідний вам метод, і ви завжди будете відповідати загальноприйнятим стандартам краси і привабливості.
Корисна порада
Ніколи не використовуйте бритву! Після гоління волоски стають товстішими, і замість легкого гармата над губою у вас можуть з'явитися густі пишні вуса. Те ж саме відноситься до машинок для депіляції. При їх використанні коріння волосся травмуються, що часто призводить до появи врослих волосків. У цьому випадку до проблеми вусів додається ще один неприємний косметичний дефект.
Видалення небажаного волосся на жіночому тілі, а особливо позбавлення від вусів над верхньою губою, є буденною і поширеною процедурою. Ретельно вибравши відповідний спосіб, жінка завжди зможе залишатися доглянутою, красивою і привабливою, відповідаючи останнім вимогам сучасної моди.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з косметологом, дерматологом, а в запущених випадках і з такими фахівцями, як гінеколог і ендокринолог. Наявність яскраво виражених вусів може говорити про гормональні проблеми у вашому організмі, і перш ніж усувати наслідки, необхідно впритул зайнятися причиною появи цього косметичного дефекту.
2
Видаліть вуса за допомогою депіляційним крему. При першій процедурі проведіть тест на шкірну реакцію. Для цього нанесіть невелику кількість крему на місце ліктьового згину і постежите за реакцією шкіри. Якщо з'являються почервоніння, свербіж, плями, значить, такий крем вам не підходить. В іншому випадку спокійно використовуйте депилятор в зоні росту вусів . Після вказаного в інструкції часу змийте крем теплою водою і нанесіть на шкіру ваш звичний зволожуючий крем.
3
Розігрійте віск для епіляції на паровій бані до температури 35-37 град вусів . Спеціальним шпателем або лопаткою нанесіть масу на проблемну зону. Коли віск застигне, різким ривком видаліть смужку разом з волосками. При проведенні процедури направляйте зусилля в бік, протилежний росту волосся. Незважаючи на істотну хворобливість воскової епіляції, вона є найпоширенішим і зручним способом позбавлення від вусів на обличчі.
4
обесцветьте вуса за допомогою перекису водню. Візьміть аптечну перекис з концентрацією 50%, змішайте її з 10 частинами чистої води. Нанесіть розчин ватним тампоном на небажане волосся і почекайте 10 хвилин, потім ретельно помийте обличчя теплою водою. Після застосування перекису водню вуса стають не тільки світліше, але і втрачають свою щільність, стаючи ламкими і м'якими.
5
Візьміть пінцет і видаліть окремо зростаючі волосся над верхньою губою. Щоб полегшити біль при вищипуванні, прикладіть на місце видалення волосся гарячий компрес за 5-10 хвилин до початку процедури. Завершіть процес прикладанням льоду або ватного тампона, змоченого в холодній воді.
Корисна порада
Те, що добре підходить чоловікам, категорично не рекомендується використовувати жінкам. Чи не голіть вуса верстатом або електричної бритвою, це призводить до появи жорстких і густого волосся на ніжній жіночій шкірі.