Як досягти успіху на роботі.

Успішна кар'єра - необхідний елемент життєвого успіху. Досягти успіху можна на будь роботі , якщо ставитися до неї з ентузіазмом і професіоналізмом. При цьому необхідно, щоб сам процес кар'єрного росту приносив задоволення і фінансову незалежність.
Вам знадобиться
  • - план розвитку;
  • - додаткова освіта.
Інструкція
1
Виконуйте свою роботу бездоганно, незалежно від її рівня і заробітної плати. Багато хто помилково вважає, що низькооплачуваних посадах годі й викладатися по повній. Це в корені неправильно. Якщо ви відчуваєте перспективу росту, працюйте відмінно вже на тій посаді, яка у вас є на даний момент.
2
Складіть чіткий план свого подальшого розвитку. Він може бути як в рамках нинішнього підприємства, так і за його межами. Подумайте, ким ви бачите себе через 5, а потім і 10 років. Будуйте тільки реальні перспективи. Розбийте велику мету на кілька щаблів. Подумайте, які кроки вам необхідно зробити, щоб планомірно рухатися до наміченої вершини.
3
Працюйте над рівнем професіоналізму. Постарайтеся максимально заглибитися в тонкощі своєї професії. Вивчайте спеціальну літературу, відстежуйте періодику по вашій роботі . Однак найважливішим у вашому багажі, безумовно, стане досвід. Використовуйте по максимуму всі можливості, які надає ваша компанія. Беріть на себе нові завдання, намагайтеся оптимізувати робочий процес, освоюйте нові функції в рамках компанії.
4
Підвищуйте рівень знань і розширюйте кругозір в цілому. Подумайте, які знання будуть корисні вам в майбутньому. Вивчайте іноземні мови, розвивайте культурний рівень. Щоб досягти успіху в роботі , загальна ерудиція також необхідна, як і професіоналізм.
5
Не чекайте, коли вас почнуть просувати і пропонувати підвищення. Рухайтеся вперед самостійно. Якщо ви впевнені, що можете впоратися з більш високою посадою, викладіть свою позицію керівництву. Підходьте до питання рішуче й аргументовано. Коли мова заходить про підвищення зарплати, також впевнено озвучуйте суму, на яку претендуєте.
6
Вибудовуйте відносини з керівництвом компанії. В даному випадку мова не йде про фамільярності і дружбі. Будьте дипломатичні, створіть репутацію надійного людини, якій можна довіряти в довгостроковій перспективі.
Зверніть увагу
Тримайтеся осторонь від офісних інтриг. Навіть невеликий скандал може зруйнувати всі ваші кар'єрні зусилля.