Як нагрівати ковзани.

Для нагрівання, або по-іншому термоформовки ковзанів потрібно використовувати спеціальну піч. Це дозволить надалі комфортніше почувати себе в них. Після нагріву, надіньте ковзани і перебуваєте в них протягом 10 хвилин.
Вам знадобиться
  • ковзани і формувальна піч.
Інструкція
1
Підберіть собі ковзани за розміром, щоб вони щільно прилягали до ноги, але при цьому, не жали, а нога в них не втомлювалася. Надішліть ковзани в спеціальну піч, для термоформовки ковзанів. Краще довіритися виробнику з Німеччини, де випускають відмінні печі, які ідеально підтримують всередині температуру 80? С, потрібну для нагрівання ковзанів, а таймер і вентилятор дозволяють встановити ідеальні настройки для проведення цієї процедури.
2
Залиште ковзани в печі на час від 3 до 5 хвилин, точно його можна дізнатися прочитавши інструкцію для даної марки ковзанів, яка до них додається. Якщо її немає, зверніться в магазин, де купувалися ковзани , і вимагайте консультації з цього питання. Практично всі авторитетні виробники ковзанів передбачають можливість термоформовки, яка допомагає підігнати ковзани точно по нозі. При цьому нагріваються спеціально передбачені для цього частини коника, змінюють форму, ідеально обхвачувавши ногу.
3
Після того, як ковзани вийняті з формувальної печі, надіньте їх на ноги і зашнуруйте, причому робіть це так, наче зараз потрібно буде вийти на лід. Коник повинен сидіти на нозі щільно, при цьому нозі повинно бути комфортно. Поле цього нерухомо простойте або просидите в них не менше 10 хвилин. Непорушність необхідна для того, щоб нога не переміщалася в конику під час руху, мимоволі зрушуючи точки формовки збиваючи її точність. В таких ковзанах кататися на льоду надалі буде дуже незручно.
4
Чи не всякі ковзани можна нагрівати. Перед тим як займатися термоформовка, обов'язково проконсультуйтеся у продавця або вийдіть на сайт виробника, де можна ознайомитися з нюансами прогріву даної конкретної моделі ковзанів.
5
Навіть найякісніші ковзани можна піддавати термоформовке не більше чотирьох разів. Якщо продовжувати нагрівання ковзанів більшу кількість разів, то елементи, які розм'якшуються при нагріванні, втратять свою жорсткість при охолодженні, причому це порушення буде вже на молекулярному рівні, і зробити нічого не вдасться, ковзани будуть безнадійно зіпсовані.