Як збирати моделі з паперу.

Створення моделей з паперу - найдавніший вид мистецтва, який сьогодні знову дуже поширений. Перші паперові моделі з'явилися тоді, коли з'явилася друк. І вже в 1831 році в Німеччині випускаються маленькі паперові копії автомобілів. В Японії паперове моделі рование отримало назву «орігамі». Воно відрізняється від звичайного моделі вання тим, що фігури і моделі виходять шляхом певного складання тонкої паперу без застосування клею.
Вам знадобиться
  • спеціальна форма, тонкий картон, ножиці, лінійка, клей, олівець, ручка, клей ПВА
Інструкція
1
Для моделі рования потрібна спеціальна форма, яка складається з окремих намальованих і забарвлених деталей. Їх належить вирізати, зігнути певним чином і склеїти один з одним. Для роботи використовується сама різна папір: тонкий картон, щільний ватман, звичайний папір для принтера, цигарковий папір і т.д.
2
Зазвичай застосовують 2 техніки моделі вання: двомірну і тривимірну. Двомірне моделі рование простіше, займає менше часу. Це зображення предмета спереду і ззаду, яке вирізають, склеюють, поміщають на спеціальну підставку. Таким моделі рованием ми всі займалися в дитячому саду.Трехмерное моделі рование вимагає особливої ретельності, уваги до деталей. Зате виходить дуже схоже на оригінал виріб.
3
Купіть в магазині або скачайте на ваш комп'ютер з інтернету викрійку вподобаної моделі. Прочитайте інструкцію або опис роботи.
4
Проведіть по лініях згину на викрійці предметом, що має закруглений (щоб не прорвати викрійку), тонкий кінчик, наприклад, куточком пластикової лінійки, або авторучкою, в якій скінчилася паста.
5
Напишіть на кожній деталі олівцем її номер, щоб уникнути плутанини. Акуратно виріжте окремо кожну, відступивши трохи від її країв.
6
Зігніть деталі по лініях, використовуючи лінійку, сильно пропрасуйте згини кінчиками пальців або ногтем.Нанесіте клей ПВА пензликом на клапан деталі, прикладіть до нього іншу полагающуюся за описом деталь і міцно стисніть. Просушіть місце склейкі.После просушки кожної деталі, зберіть модель відповідно до описом.
Зверніть увагу
Сьогодні існують цілі набори для паперового моделювання. З паперу можна зробити все, починаючи від фігурки тварин, закінчуючи моделлю авіаносця. Для цього потрібна лише грамотна викрійка, ножиці і клей. Ну і звичайно велике бажання.