Малюнок на склі: Як навести його самостійно.

За допомогою трафарету та спеціальної пасти для матування (знайди яку можна в будь-якому спеціалізованому магазині) ви зможете нанести найрізноманітніші малюнки на скло. Матові малюнки відмінно підходять для декорування дверей, дзеркал, ліхтарів, посуду. Скло з таким малюнком стає напівпрозорим, що й потрібно в більшості випадків. Щоб нанести рисунок на скло, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Спершу необхідно підготувати предмети, які будуть використовуватися при формуванні малюнка: малярний скотч, аерозольний клей, спеціальна паста, лопатка для нанесення, скло і трафарет. Крім того на кінцевій стадії вам може знадобитися звичайна губка.
2
Взявши скло, ретельно протріть його чистою ганчіркою. В даному випадку можна не використовувати будь-які додаткові кошти, просто протріть поверхню від явних забруднень.
3
Потім необхідно рівномірно покрити клеєм оборотну сторону трафарету. Щоб не забруднити своє робоче місце - покладіть трафарет на листок паперу або газету. Зачекайте кілька хвилин, щоб клей стабилизованной на поверхні. Чим більше часу ви почекаєте, тим менше слідів залишиться на поверхні скла.
4
Наступним кроком буде приклеювання трафарету до скла. Постарайтеся зробити це якомога ретельніше, не пропустивши жодного краю малюнка. Чим акуратніше буде приклеєна плівка, тим рівніше будуть кордони зображення. Приклеювати трафарет до скла бажано «промокальними» рухами чистою ганчіркою, щоб не змістити рисунок і не заляпати відкриті області скла. Якщо ви не впевнені у власних силах, то для більшої надійності можна заклеїти скло навколо трафарету.
5
Далі наносите пасту. Ні в якому разі не економте, все, що залишиться, ви зможете з легкістю прибрати назад в банку. Тому, взявши побільше пасти, плавними рухами наносите її рівним шаром по склу. Найкращий результат вийде при використанні пластикового шпателя. Потім необхідно почекати приблизно 15 хвилин. Після цього зберіть всі надлишки назад в банку.
6
Змийте під водою все, що залишилося на склі. Якщо не виходить, то ви можете скористатися губкою. Прибрати пасту досить легко, вона водорозчинних. Акуратно протріть скло. В результаті ви отримаєте напівпрозорий рисунок .