Як пришити на шубу петлю.

Коли на улюбленій шубі відривається петля, постає питання - що робити? Нести її в ательє через таку дрібницю нерозумно, можна спробувати пришити петлю самостійно. Певна частка терпіння і вправність допоможуть вам граючи впоратися з цим завданням.
Вам знадобиться
  • -булавкі;
  • -наперсток;
  • -іголка;
  • -ніткі і шнурок (одного кольору);
  • - ножиці;
  • шуба.
Інструкція
1
Якщо у вашої шуби спочатку не було петлі, або вона відірвалася в процесі шкарпетки, ви можете пришити її самі. Для того, щоб пришити петлю до шуби вам знадобляться швейні приналежності і трохи старанності. Шуба - досить важкий предмет верхнього одягу. Пришиваючи петлю, пам'ятайте, що головне в цій справі - міцність. Ваша петля повинна бути міцною і прослужити, як мінімум, один сезон.
2
Візьміть міцний шовковий шнурок, відріжте від нього 3-4 см. Відрізаний шматочок - це ваша майбутня петля. Акуратно обпалити обидва кінці сірником, щоб шнурок не розпустить в процесі пришивання.
3
Тепер візьміть шубу , знайдіть лінію згину, що сполучає комір і горловину шуби. Потім знайдіть центр коміра. Для цього скористайтеся швейним сантиметром або просто з'єднайте протилежні кінці коміра - згин і буде серединою. Ви повинні пришити петлю з внутрішньої сторони між коміром і горловиною шуби в центрі коміра (рис. 1). Коли ви визначите підходяще місце, приколіть на нього булавки, щоб точно зазначити місце майбутньої петлі.
4
Тепер можна пришивати петлю на шубу . Відстань від одного краю петлі до іншого має бути 2,5-3 см. Ви можете пришивати петлю двома способами, які представлені на малюнку 2 і 3. Якщо ви вибрали більш акуратний другий спосіб, то вам потрібно в місцях пришивання петлі злегка розпороти шов, з'єднує комір і шубу .Прішівайте петлю міцно, використовуйте наперсток, щоб не вколоти пальці. Кількість стібків - від 10 до 20 штук з кожного боку. Пришивайте петлю, захоплюючи комір шуби, а не тільки підкладкову тканину! Петля, пришита тільки до підкладці, неминуче відірветься і залишить дірки на тканини! Пришиваючи петлю, не робіть наскрізні стібки, інакше зіпсуєте хутро із зовнішнього боку.
5
Тепер ви можете обв'язати петлю гачком або прикрасити її будь-яким іншим способом.