Як зробити алюмінієву човен. алюмінієва човен своїми руками.

Переваги алюмінієвих човнів відомі всім. Вони легкі, міцні, зручні в транспортуванні. І звичайно, для рибальських потреб такий плавзасіб просто незамінне. Не всі можуть дозволити собі купити човен для риболовлі. Не біда! Її можна зробити самостійно, було б бажання і вмілі руки.
Вам знадобиться
  • дюралеві листи товщиною 3 мм, ножиці по металу, картон, олівець, клепки, дриль, обрізна дошка.
Інструкція
1
Намалюйте креслення майбутньої човна. Рибальський човен повинна бути стійкою і місткою, але разом з тим невеликої та маневреної. Зовсім необов'язково робити кіль спереду. Американці і німці. Наприклад, ловлять рибу з човнів, схожих на корито, що мають транец і спереду і ззаду. Зате такі човни легкі і вантажопідйом. В принципі за основу човна можна взяти будь-яке невелике судно, обміряти його і намалювати креслення. Мінімальна висота бортів човна повинна бути 350 мм. Кут нахилу транця до дзеркала води повинен складати приблизно 30-400. Полегшений варіант рибальського човна може не мати шпангоутів (поперечного набору каркаса) і стрингерів (поздовжні елементи). Жорсткість несучих елементів, бортів і днища, забезпечуватимуть сидіння (банки) і планшир. Борту човна спереду плавно переходять в похилий транец трапецієподібної форми.
2
Намалюйте креслення на картоні в повну величину і зберіть майбутнє судно. При складанні відразу ж виявляться всі недоліки конструкції, які легше усунути на етапі проектування.
3
Після виготовлення макета човни, перенесіть розмітку на листи дюралюмінію. Ножицями по металу акуратно виріжте деталі човна. Зробіть необхідну підгонку і подгибку.
4
Просвердлите отвори під клепки в швах-стиках (припуски на лист) корпусу човна. Отвори повинні бути розташовані в два ряди в шаховому порядку з кроком 20 мм. Відстань між рядами 15 мм. Накладання листів дюралюмінію в місцях стиків - 35 мм. Використовуйте заклепки діаметром стрижня 3 мм в підводної частини корпусу - з потайною головкою, в інших місцях - з напівкруглої. Промастіть стикуються поверхні густотертой фарбою для надання більшої герметичності. Заклепати корпус.
5
Змонтуйте вздовж верхньої кромки бортів планшир із соснових дощок 100x15 мм. Прибийте планшир до бортів оцинкованими цвяхами. Приклепати до бортів уголковие кронштейни і встановіть банки (сидіння) також із соснової дошки обріза 30х250 мм.Покройте човен грунтом і фарбою. Дочекайтеся повного висихання і спускайте її на воду.
Зверніть увагу
Алюмінієві човни Linder за низькими цінами. У продажу шведські моторні та моторно-гребні човни Linder з алюмінію різних компонувань: човни Лідер для риболовлі та сімейного отиха. Продаж і доставка, низькі ціни на моторні човни Linder, технічні характеристики та фотографії мотолодок Linder.
Корисна порада
Якщо перед Вами постало завдання купити алюмінієву човен, то ми завжди готові запропонувати Вам алюмінієві човни від відомих виробників з усього світу. І не важливо, хочете Ви спортивну човен або човен для риболовлі, полювання. У нашому асортименті представлені алюмінієві човни, моторні човни а також човни пластикові.