Як заправити лазерні картриджі.

За законом підлості у вас закінчується чорнило в картриджі на друку останніх листів. Вночі в сервісний центр не побіжиш, а ваш вірний помічник вам потрібен терміново. Тоді доведеться заправити лазерний картридж самостійно, і зробити це абсолютно не складно!
Вам знадобиться
  • -Чорний, які підходять саме для картриджа вашої марки;
  • -два 20 мл шприца з тупою і гострою голкою;
  • - ніж і паперовий рушник або серветка (можна газету) .
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, чи дійсно прийшов час заправити картридж. Якщо на надрукованому аркуші є вертикальна смуга в центрі, то у вас насправді закінчився тонер. У деяких принтерах на картриджах міститься для зручності спеціальний чіп, який самостійно відраховує кількість копій і попереджає про заправку картриджа.
2
Дістаньте з принтера картридж і покладіть його на паперовий рушник або серветку. Уважно огляньте. У нижній частині є шов, який зазвичай заклеєний наклейкою - це є з'єднання корпусу з кришкою вашого картриджа.
3
Гострим лезом ножа проведіть по шву і розріжте наклейку. Знявши кришку у картриджа, ви відкриваєте доступ до отвору для його подальшої заправки.
4
В заправну отворі розташований гумову кульку. За допомогою гострої голки витягніть його і покладіть на паперовий рушник або серветку. Увага, будьте обережні з кулькою, що не втратьте його!
5
В шприц з тупою голкою наберіть чорнило і вставте його в отвір для заправки приблизно на 0,5-1,0 см в глибину. Акуратно рухаючи поршнем, видавіть чорнило. Картридж при цьому обов'язково тримайте рівно. Після заправки відберіть близько 1 мл чорнильною піни назад в шприц.
6
Встановіть уважно гумову кульку назад в заправний отвір, переверніть картридж так, щоб вихідний отвір знаходилося внизу і перевірте, чи не випливають чорнило. Якщо все нормально, значить, гумову кульку встановлений досить щільно.
7
З чорнильного мішка необхідно обов'язково прибрати повітря, інакше принтер не зможе впізнати картридж і не буде друкувати. Для цього необхідно картридж нахилити вихідним отвором вже вгору і на глибину приблизно 1 см під прямим кутом опустити в нього гостру голку, натиснути на помпу і з трубки в шприц витягти повітря. Голку з отвору обережно прибрати і опустити подушечку.
8
Закрийте картридж кришкою, встановіть його в принтер.
Зверніть увагу
Не забудьте надрукувати пробну сторінку.
Корисна порада
Протікання чорнила означає, що кулька деформований, і його потрібно змінювати.