Як підключити електроакустичних гітару. Як користуватися електроакустичної гітарою.

Музика стає все більш доступною. Часом для її написання досить одного лише комп'ютера. Але традиційні інструменти аж ніяк не втрачають популярності. Трансформуючись під впливом технологій, вони знаходять нових прихильників. Прикладом може служити електроакустична гітара - симбіоз акустичної та електричної гітари. Як же її підключити?
Вам знадобиться
  • Електроакустична гітара
  • Шнури
  • Комбопідсилювач
  • Мікшерний пульт
  • Аудіоколонки
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Візьміть електроакустичну гітару і знайдіть роз'єм для підключення шнура. Зазвичай він розташовується в нижній частині корпусу гітари. Вставте в роз'єм гітарний шнур. Якщо у гітари є вбудований еквалайзер, то для його роботи потрібні відповідні батарейки. Перед початком підключення гітари перевірте їх наявність.
2
Після цього візьміть другий кінець гітарного шнура і вставте його у відповідний роз'єм комбопідсилювача. Шнур рекомендується вставляти в вимкнений комбопідсилювач і тільки після цього включати його. Це дозволить уникнути можливого пошкодження пристрою. Налаштуйте рівень гучності на гітарі і на комбопідсилювачі. Налаштуйте еквалайзер, добийтеся необхідного вам балансу низьких, середніх і високих частот. Тепер ви можете приступити до гри.
3
Замість комбопідсилювача можна використовувати і інші пристрої. Ви можете підключити електроакустичних гітару на мікшерного пульта і аудіоколонок. З'єднайте гітару з пультом мікшера за допомогою шнура. Процес підключення схожий з процесом підключення, описаним в попередньому пункті. Потім за допомогою іншого шнура з'єднайте мікшерний пульт з колонками. Тепер включите всі пристрої, відрегулюйте звук і можете приступати до гри.
4
Також електроакустичну гітару можна підключити безпосередньо до комп'ютера. Для цього вставте один кінець гітарного шнура в роз'єм на гітарі, а інший кінець у вхідний роз'єм звукової карти комп'ютера. Увімкніть звук і можете приступати до гри.
Корисна порада
Для гри в домашніх умовах краще вибирати більш короткий шнур. Чим він коротший, тим менше створюється перешкод і тим чистіше звук гітари.Для додання звуку гітари нових відтінків використовуйте гітарні примочки і процесори, вони здатні перетворити звук до неузнаваемості.Прі підключенні електроакустичної гітари до комп'ютера ви можете використовувати програмні гітарні процесори.