Як створити будівельний бізнес. Як правильно побудувати будівельний бізнес.

Будівельний бізнес - вигідне вкладення ваших коштів. Можна, звичайно, займатися тільки внутрішньою обробкою приміщень, але будівництво будівель і споруд - одні з найперспективніших напрямків в будівництві. Для того, щоб почати бізнес з нуля, потрібно прислухатися наступних рекомендацій.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - документи про реєстрацію;
  • - дозвільні документи;
  • - офіс;
  • - будівельна техніка та інструмент;
  • - клієнти і постачальники.
Інструкція
1
Перед тим, як вкладати свої гроші в якусь справу, потрібно скласти бізнес -план. Він стане в нагоді вам не тільки для організації роботи підприємства, а й для отримання кредиту в банку.
2
Далі необхідно зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, або стати індивідуальним підприємцем. Для такої серйозної сфери діяльності, як будівництво, найкраще підійде ТОВ з загальною системою оподаткування, тому що для багатьох ваших партнерів важливий повернення податку на додаткову вартість.
3
Для роботи вам необхідні будуть офіс та склад, приміщення можна буде придбати або зняти в оренду.
4
Для більшості напрямків будівельного бізнес а необхідно, щоб організація була членом саморегулівних організацій. Без цього членства отримати тендер практично неможливо. Крім того, будівництво - ліцензований вид діяльності, тому потрібно отримати дозвільні документи в адміністрації вашого регіону.
5
Замовлення для будівельної фірми можна отримати кількома шляхами: державні тендери, приватні клієнти і самостійна забудова з подальшим перепродажем.
6
Для того, щоб почати будь-яке будівництво, необхідно мати будівельну техніку і відповідний інструмент. Якщо кран, бетономішалку, самоскид тощо можна орендувати або взяти в лізинг, то різні будівельні пристосування варто все-таки придбати.
7
Дуже важливим для початку будівельного бізнес а є персонал. Крім будівельників вам знадобиться архітектор, проектувальник, бригадир, менеджер з постачання, бухгалтер, юрист, інспектор з кадрів. Цей список не є вичерпним, все залежить від масштабів будівництва.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся працювати з фізичними особами, то не забудьте про рекламу. Найкраще працює реклама в місцевих спеціалізованих виданнях та на інтернет-сайтах, хоча іншими видами реклами теж не варто нехтувати.