Як зберігати консерви.

Консерви - одна зі складових домашньої кухні. У сезон заготівель багато господинь закочують численні баночки з дарами природи. При дотриманні технології приготування ці заготовки взимку служать прекрасною підмогою в приготуванні їжі і додатковим джерелом вітамінів. Як же правильно зберігати домашні заготовки і консерви, приготовлені промисловим способом?
Інструкція
1
Дістаньте консерви з бляшанки. Вживете їх в їжу відразу або використовуйте в приготуванні страв. Решта консерви перекладіть в скляну банку з щільно закривається кришкою. Зберігайте цю банку в холодильнику. Згущене молоко таким чином можна зберігати три доби, м'ясні та рибні консерви - 48 годин.
2
Стерилізовані овочеві, м'ясні та рибні консерви власного приготування зберігайте в сухому прохолодному місці. Воно повинне добре провітрюватися. Оптимальна температура в приміщенні, де зберігаються заготовки, повинна бути від 0 до +15 градусів. При високій вологості в приміщенні металеві кришки почнуть іржавіти і закупореній ними продукт буде псуватися.
3
Не зберігайте заготовки біля опалювальних приладів. Сиропи, варення та джеми, що зберігаються в жаркому місці, придбають бурий відтінок. В овочевих консервах при високій температурі зберігання будуть руйнуватися вітаміни і можливе виникнення процесу бродіння.
4
Не допускайте зниження температури зберігання заготовок нижче 0 градусів. При замерзанні вміст банок розшириться і вони можуть дати тріщини. Солодкі заготівлі при замерзанні засахариваются, фрукти та овочі стають в'ялими.
5
Уникайте різкої зміни температури зберігання консервів. Це так само негативно відбивається на з смаку.
6
Не зберігайте консерви на світлі. Це призведе до зміни кольору заготовок і зменшенню кількості вітамінів. Місце для зберігання консервів повинно бути затемнено. Це може бути льох, підвал, полиці в шафі.
Зверніть увагу
Купуючи консерви в магазині зверніть увагу на термін придатності і стан банки із заготівлею. Металева кришка і стінки жерстяної банки повинні бути без іржі. Здуття кришки і денця банки абсолютно неприпустимо.
Корисна порада
Не вживайте в їжу консерви з вздувшихся банок. Це небезпечно для здоров'я!
М'ята - рослина сімейства ясноткових, з якого отримують ефірне масло ментолу. Саме ментол дає характерний «свіжий» запах і смак. У давнину вважалося, що м'ята освіжає розум, тому вчені й мислителі носили на голові вінки з її гілочок. Зараз м'ята широко використовується в кулінарії - її додають у салати, коктейлі, печеня. Застосовують її і в народній медицині, косметології та просто для ароматизації приміщення.
Вам знадобиться
  • - рушник
  • - контейнер
  • - пакет
  • - щільно закривається банку
  • - полотняний мішечок.
Інструкція
1
Зрізана м'ята в'яне дуже швидко. Тому, якщо ви плануєте використовувати траву годиною пізніше, краще накрийте її вологим рушником.
2
Якщо ви хочете зберегти м'яту на не надто тривалий термін, ви можете звернути її стебла у вологий рушник і покласти в холодильник, або покласти м'яту в контейнер, накрити зверху змоченим у воді вафельним рушником і поставити в прохолодне місце. Це збереже життя м'яті дня на 3 - 4.
3
Спакуйте м'яту в поліетиленовий пакет, міцно зав'яжіть його, щоб в пакет не потрапляло повітря, і покладіть у холодильник. Такий метод також збереже м'яті життя на кілька днів.
4
Для тривалого зберігання м'яту можна заморозити. Не забираючи стеблинок, складіть м'яту в поліетиленовий пакет і покладіть в морозилку. М'яту, збережену таким способом, можна використовувати для приготування коктейлів, заварювати з нею чай.
5
Найчастіше м'яту засушують. Найкраще збирати м'яту на сушку в кінці липня - початку серпня, оскільки в цей час листя рослини найбільш багаті ефірними маслами і приємні на смак. Зрізані стебла м'яти збирають в пучки і сушать у затіненому місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Потім зривають стебла і суцвіття, перетирають їх і зберігають у полотняних мішечках або в банках з щільно прилеглими кришками. У такому вигляді м'яту зазвичай додають в супи і жарке.
6
Щоб не мучаться зі зберіганням м'яти, її можна вирощувати вдома. М'ята невибаглива, легко розмножується вегетативним шляхом. Візьміть листочок або частину стебла м'яти і поставте в воду. Через кілька днів на стеблі з'являться білі корінці. Після цього паросток можна висаджувати в землю. Травка росте дуже швидко, а коли ви зриваєте з неї листя, починає кущитися ще більше.
Зверніть увагу
Висушена м'ята зберігається протягом двох років. Якщо у вашій трави пройшов термін придатності, зробіть собі ванну, додавши м'яту в воду.