Як виправити прикус у собак. Як у собаки прибрати неправильний прикус.

Досить часто власники породистих собак стикаються з неприємною проблемою - неправильним прикусом. Цей недолік призводить до того, що собак е не можна брати участь у виставках і конкурсах, а майбутні щенята не отримають документів. Як впоратися з проблемою?
Інструкція
1
Приблизно через місяць після народження цуценя покажіть його лікаря-ортодонта та визначте, чи є порушення прикусу. Чим менше вік тварини, тим простіше виправити недолік. Надалі огляд необхідно повторювати не менше одного разу на рік.
2
Щоб уникнути проблем з прикусом, не давайте цуценятам в якості іграшок різні гумові кісточки, тягучки та інші подібні предмети. Саме такі речі стають причиною порушення розвитку зубів, особливо у собак карликових порід.
3
Якщо ви помітили у собак і недолік в будові зубів і прикусе, відразу вирішите питання, чи буде ваш улюбленець брати участь у виставках і хочете ви продавати породистих цуценят. Якщо шоу-кар'єра не передбачається, можна все залишити як є. Незначний недолік, як правило, не заважає тварині повноцінно харчуватися, а лікування вкрай неприємне і дороге. Часто проблема є спадковою, тому в розведенні ваша собак а брати участь не буде в будь-якому випадку.
4
Якщо ви вирішили все ж почати лікувати собак у, зверніться до ветеринарного лікаря-ортодонта. У кожному випадку лікування підбирається індивідуально.
5
Методом лікування може стати установка спеціальних ортодонтичних пластин. Дізнайтеся у ветеринара, чим краще годувати тварину під час їх носіння і як довго їх не можна знімати. Пластини завдаватимуть собак е біль і відчуття дискомфорту, під час лікування звертайтеся зі своїм улюбленцем якомога лагідніше і доброзичливішим. Лікар також може порадити масаж щелеп. Цей метод доставляє набагато менше неприємних відчуттів, а й ефективність у нього нижче. Їжа під час лікування повинна бути багата фосфором і кальцієм, які зміцнять зуби. Після зняття пластин жоден експерт не встановить, що у вашої тварини були проблеми з прикусом.
6
Щоб уникнути появи порушень своєчасно видаляйте молочні зуби. Робити це краще в клініці, але можна також викликати ветеринара додому.
Звичайно, кожен прикус індивідуальний. Але визначити що у вас неправильний прикус нескладно. Якщо у вас нерівні зуби, регулярно болять жувальні м'язи або вам незручно змикати щелепи через неправильне змикання, варто подумати про відвідування стоматологічної клініки.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря-ортодонта
Інструкція
1
Відвідайте лікаря-ортодонта. Саме це лікар проведе діагностику ваших щелеп. Будуть зроблені панорамні знімки щелепи, рентгенографія всіх зубів. Це робиться для того, щоб виявити причину порушення прикусу.
2
Існує поширений останнім часом дефект щелепи - скупчені зуби. Причиною цього дефекту є зуби мудрості. Щелепи сучасно людини занадто малі для того кількості зубів, які призначені природою спочатку. Тому видалення зубів мудрості аж ніяк не примха стоматологів, бажаючих підзаробити грошей.
3
Якщо причина вашого неправильного прикусу саме скупчені зуби, вас відправлять до лікаря-хірурга для видалення зайвих корінних зубів.
4
Видалення зубів проводиться один раз на тиждень, щоб в перерві організм встиг відновитися і вивести з крові залишки наркозу.
5
Після того, як видалені причини неправильного росту зубів, лікар-ортодонт поставить вам виправляючу прикус систему. Найбільш часто для виправлення прикусу використовуються системи брекетів.
6
Установка системи брекетів полягає в наступному: на рівно стоять корінні зуби кріпляться металеві коронки з гачками. На нерівні різці та ікла приклеюються власне брекети. Брекети - це теж свого роду гачки. Вся система з'єднується за допомогою металевої силовий дуги. Форма дуги повторює форму ідеального прикусу. Система брекетів чинить постійний невеликий тиск на зуби, під цим тиском зуби потроху «розтаскуються» по щелепі.
7
Брекети бувають металеві та прозорі. Металеві брекети дуже надійні і відносно недорого коштують. Але вони найбільш помітні й некрасиві. Прозорі брекети: пластикові, керамічні та сапфірові, - можуть бути практично непомітні на зубах, але вони досить крихкі і дорогі. До того ж прозорі брекети можуть забарвитися, якщо ви п'єте багато кави або міцного чаю.
8
Лінгвальні брекети встановлюються з внутрішньої сторони зубів. Вони призначені для виправлення невеликих дефектів і перший час заподіюють пацієнтові значне незручність.
9
Протягом двох років кожні десять днів відвідуйте лікаря-ортодонта для того щоб поставити більш жорстку дугу. Вона сильніше тягне зуби, через це вони будуть нити протягом одного-двох днів. Термін лікування та частота відвідування лікаря орієнтовними і залежать від складності дефекту прикусу.
10
Після кожної їди ретельно полощіть рот, зубочисткою видаляйте застряглі в брекетах шматочки їжі.
11
Для повноцінної гігієни ротової порожнини вам доведеться вранці і ввечері користуватися трьома видами щіток. Звичайною зубною щіткою ви будете чистити вільні корінні зуби в глибині рота. Спеціальна щітка знадобиться для чистки зубів з брекетами. У цій щітки щетина по краях довше, ніж у центрі. Проміжки між брекетами очищаються маленької щіткою у вигляді йоржика.
12
Відмовтеся від вживання твердої їжі типу горіхів або насіннячок, а також жувальної гумки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bYEbso9yMDk
Корисна порада
Установка системи брекетів можлива в будь-якому віці.