Як назвати кошеня сфінкса.

Сфінкси - таємничі, екзотичні, незвичайні кішки без шерсті. Якщо ви стали щасливим володарем такого дива, вам потрібно підібрати кошеняті правильне ім'я. Імена для породистих сфінксів потрібно підбирати, враховуючи деякі особливості.
Інструкція
1
Якщо ви купили породистого кошеняти , народженого в розпліднику, подивіться в його метрику. Деякі заводчики самі дають новонародженим імена, інші ставлять в документах тільки букву, з якої починається ім'я кошеняти . Наприклад, якщо в метриці буква К, то відповідне ім'я для кішки-сфінкса: Кларисса, Кассіопея, Кассандра і т. Д.
2
Якщо сфінкс дістався вам іншим шляхом, ім'я йому підберіть самостійно. Не називайте кошеняти екзотичної породи звичайної кличкою. Ну як можна дати безшерста коту ім'я Барсик або Пушок? Знайдіть непросте унікальне ім'я, яке підійде до характеру саме вашої тварини.
3
Кота- сфінкса можна назвати іменем, взятим з єгипетської міфології чи історії, це буде дуже оригінально, незвично і підкреслить особливу сутність вашого улюбленця. Не вибирайте складні головоломні імена, типу Аменхотеп або Тутанхамон, подумайте про те, як вони звучатимуть відносно крихітного кошеняти . Найбільш прості клички: Сет, Осіріс, Яхнус. Кішці-цариці підійдуть імена єгипетських правительок і богинь: Нефертіті, Клеопатра, Ісіда, Бастет та інші.
4
Врахуйте, що кішки найкраще запам'ятовують імена, в яких є шиплячі звуки і звук К. Саме тому тварини реагують на звичне «киць-киць». Якщо такі звуки будуть присутні в кличці, а саме ім'я не буде довший двох складів, кошеня дуже швидко до нього звикне. Кота можна назвати Алекс, Сімба, навіть Мейсон або Сильвестр. Кішечці можна дати ім'я Аліса, Селена, Саманта.
5
Досить смішно і цікаво звучатимуть клички, дані в зв'язку з якоюсь особливістю кошеняти , його перевагами в їжі або професією господарів. Нехай ім'я буде забавним, зате вашого улюбленця відразу помітять на будь-якій виставці. Наприклад: Снікерс, Сосиска, Сметанка, Яндекс, Піксель тощо.
6
На обраному імені зупиніться назовсім. Кошеня повинен до нього звикнути якомога швидше, і йому потім буде важко переучуватися. Щоб ім'я швидше запам'яталося, вимовляєте його, коли ви кличете кошеняти , щоб погодувати, або хвалите його.