Як вирішити кросворд.

Коли видалася вільна хвилинка, або навпаки, належить чекати довгі години, на допомогу обов'язково прийде журнал кросвордів. Заповнюючи клітинки буквами, можна провести час весело і з користю.
Інструкція
1
Вирішувати кросворди найкраще з олівцем у руках. Якщо ви допустите помилку, її завжди можна буде виправити. Коли під рукою тільки ручка, намагайтеся писати невеликими літерами, залишаючи в клітці вільний простір (якщо, звичайно, розміри кросворду це дозволяють). Щоб зробити виправлення, акуратно закресліть помилкову букву і поставте нову поруч. Інакше в клітині може утворитися нерозбірливе брудна пляма, так що вам вже не вдасться прочитати, що ж ви там написали.
2
Почніть зі знайомих і простих слів, відгадування яких не складе труднощів. У будь-якому кросворді або сканворди такі обов'язково знайдуться.
3
Якщо слово в кросворді викликає у вас утруднення, залиште його на потім. Подивіться, які слова перетинаються з ним - можливо, деякі з них ви зможете відгадати без праці. Вони дадуть вам літери, які можуть послужити підказкою при розгадуванні складного слова. «Інструмент слюсаря (9 букв)» може залишитися загадкою, але з'ясувавши, що четверта буква в цьому слові - «і», ви легко впізнаєте напилок.
4
Іноді кросворд буває навмисно складений із секретом - визначення, даного в умовах, може відповідати більше, ніж одне слово. Наприклад, «Дика свиня (5 букв)». Перша відповідь, що приходить в голову - «кабан». Однак укладач міг мати на увазі менш поширене слово «вепр». Якщо ви зіткнулися з такою багатозначністю, не поспішайте вписувати в клітини будь-який варіант. Спробуйте спочатку з'ясувати, якими буквами це слово перетинається з іншими. Це допоможе вибрати правильну відповідь.
5
Пам'ятайте, що кросворд - НЕ телевікторина. Кількість підказок, якими ви можете скористатися, не обмежена. Не соромтеся попросити допомоги у друзів і родичів. Спільно вирішувати кросворд ще цікавіше, ніж поодинці.