Як зробити об'ємну саморобку. фігура модель людини об'ємна маленька з паперу зробити.

Будувати мініатюрні об'ємні панорами подобається не лише дітям, а й деяким дорослим. Існують навіть люди, що займаються їх виготовленням професійно. Масштабна об'ємна копія міського чи сільського пейзажу прикрасить будь-який інтер'єр.
Інструкція
1
Зберіть зі звичайного безбарвного і прозорого оргскла корпус для мініатюрної панорами. Склейку листів оргскла здійснюйте безбарвним варіантом клею «Момент» або аналогічного. Передню стінку на корпус поки не устанавлівайуе.
2
Фон сідлайте двомірним. Намалюйте або надрукуйте його на аркуші цупкого паперу. Можна використовувати змішану техніку: щось надрукувати, а щось намалювати. Якщо принтер чорно-білий, роздруківку можна розфарбувати вручну. Така техніка, яка полягає в розфарбовуванні вручну чорно-білий зображень, отриманих друкуванням, існує задовго до того, як для друку стали використовувати комп'ютери та принтери. Вона носить назву «лубок». Готовий фон виріжте за розмірами задньої стінки корпусу, при бажанні піддайте ламінації, а потім приклейте зсередини. Врахуйте, що деякі види фарб і принтерних чорнила не після ламінації або впливу клею з часом змінюють колір або розпливаються.
3
Якщо необхідно виділити одні елементи фону над іншими, то або сідлайте їх кольоровими, а решта - чорно-білими, або виготовте їх об'ємні моделі будь-яким доступним для вас способом. Це можуть бути прочинені двері, віконниці, таблички з номерами будинків, козирки. Чи не виділяйте таким чином більше трьох-чотирьох елементів фону.
4
Землю, асфальт, траву, підлогу, і т.п., в залежності від того, що саме моделюється, сідлайте злегка об'ємними. Використовуйте різні підручні матеріали, наприклад, наждачний папір (світлу для імітації асфальту, темну для імітації землі). Для імітації дорожньої розмітки застосуєте паперові смуги або білу замазку, наприклад, «Штрих». Проявіть фантазію, і ви зможете імітувати будь-яку поверхню.
5
Самі об'ємні фігури людей, тварин, транспортних засобів виконайте в будь-якій доступній для вас техніці. Можете також застосувати готові фігури-іграшки, з якими дітям більше не цікаво грати. Закріпіть їх клеєм.
6
Будь об'ємний макет виглядає значно цікавіше, якщо він підсвічений. Але обов'язково органічно впишіть джерела світла в художній задум. Найкраще виготовити макети вуличних ліхтарів, а в них вбудувати світлодіоди. Для імітації ртутних ліхтарів використовуйте білі світлодіоди, а натрієвих - жовті. З маленьких викладіть світяться написи на вивісках магазинів, підсвітите ними намальоване сонце. Головне - грамотно підібрати резистори для світлодіодів, а також використовувати безпечний блок живлення, відповідний по напрузі і струму. Не робіть ілюмінацію занадто строкатої і не зловживайте синім світлом.
7
Завершивши збірку панорами, дайте клею висохнути, після чого закрийте її знімною передньою стінкою.