Як зробити прикраси зі шкіри.

З маленьких шматочків шкіри та хутра можна створити дивовижні і неповторні прикраси для себе коханої або для своїх друзів. Речі в стилі hand-made ніколи не виходять з моди. Якщо ви хоч раз відчули радість і задоволення від споглядання стильною штучки, зробленої своїми руками, то зупинити цей процес неможливо, та й нема чого!
Вам знадобиться
  • Простий тонкий пластмасовий ободок, смужки шкіри будь-якого кольору, клей, гострий ніж, найрізноманітніші маленькі шматочки шкіри та хутра.
Інструкція
1
З довгого шматочка шкіри виріжте дві тонкі смужки шириною 5-7 мм. Одну з них зігніть навпіл, а другу одним кінцем прив'яжіть до згину першої. Місце з'єднання смужок закріпіть на робочому столі нерухомо. Акуратно від місця з'єднання заплітайте косичку зі смужок шкіри , робіть це рівно і красиво - це основа майбутнього обідка.
2
За пластмасового обідку визначте достатню довжину шкіряній косички, залиште 2-3 см на загини, відріжте зайві шматочки смужок. Три конечка шкіряних смужок міцно і акуратно склейте або зшийте між собою. Приклейте кінець косички з внутрішньої сторони обідка, заведіть косичку наявності і приклеюйте обережно на ободок, намагаючись робити це рівно і акуратно. Другий кінець шкіряного косички так же приклейте з внутрішньої сторони обідка.
3
Відкладіть ободок в сторону, щоб дати клею добре просохнути. Займіться виготовленням шкіряного квітки для прикраси обідка. Для цього розкладіть перед собою маленькі шматочки шкіри і уявіть, яку квітку можна з цього зробити. Виріжте з обраних шматочків пелюстки різного розміру. З шматочка побільше виріжте основу квітки.
4
На основу приклеюйте пелюстки від більшого до меншого по одному, накладаючи кінець наступного пелюстки на попередній, поступово просуваючись до центру по спіралі. В серединку квітки можна приклеїти кульку з хутра, який зображає тичинки і маточки, або красиву намистину. Одержаний квітка добре просушіть і приклейте на шкіряну косичку обідка, притискаючи обережно, щоб не пошкодити пелюстки.
5
Замість квітки можна зробити іншу прикрасу - гілочку, орнамент або тваринку, все, що ви захочете і зможете виконати. Пришийте на шкіряний кружок композицію з бісеру, намистин і стразів - вийде оригінальна брошка, якою можна прикрасити ободок.Прімерьте ободок на голову - стильна прикраса з шкіри готово!