Як конвертувати фотографії: інструкція.

Іноді, з тих чи інших причин, виникає потреба поміняти тип графічного зображення. Зробити це можна за допомогою сортувальника картинок, фотографій, банерів тощо. - Програми ACDSee.
Інструкція
1
Відкрийте програму. Відразу після запуску програми ви опинитеся на вкладці «Manage» (всього їх чотири і яка з них активна в даний момент, можна спостерігати в правому верхньому куті програми) - це режим сортування фотографій.
2
Відкрити фотографії можна кількома способами. Перший - за допомогою провідника, який за замовчуванням займає ліву частину програми. Якщо вікно провідника відсутня, натисніть пункт меню View> Folders або гарячі клавіші Ctrl + Shift + 1. Другий - натисніть пункт меню File> Open (гарячі клавіші Ctrl + O), в який з'явився овні виберіть необхідні файли і натисніть "ОК". Разом з обраним файлом в програмі відкриються всі ті зображення і розділи, які перебували з ним в одній папці. Третій - за допомогою панелі швидкого доступу, яка знаходиться трохи вище робочої області документа. Натиснувши на кнопку з трикутником, ви побачите меню, що випадає, в якому будуть знаходитися директорії, уже відкриваються вами в цій програмі.
3
Оберіть необхідні зображення. Якщо воно одне, буде достатньо одного кліка лівої кнопкою миші. Якщо декілька, затисніть клавішу Ctrl і тим же лівим кліком виберіть файли.
4
Переміститеся на вкладку View (режим перегляду). У нижній частині будуть знаходитися вибрані вами файли. Виділіть один з них (в даному режимі відсутня можливість разом кілька) і натисніть пункт меню Tools> Modify> Convert file format (гарячі клавіші Ctrl + F).
5
У вікні з'явиться список форматів, в які ви можете конвертувати вибраний файл. Виберіть формат і натисніть «Далі». У вікні зверніть увагу на поле Destination. Якщо залишити галочку біля Place modified images in source folder конвертована фотографія замінить існуючий файл, якщо біля Place modified images in the following folder, то у вас буде можливість вказати новий шлях для збереження. Таким чином ви зможете зберегти оригінал. Тисніть «Далі», потім Start Convert, а після завершення конвертації «Готово».