Як знайти окуня взимку.

Риболовля - це один з улюблених видів відпочинку багатьох людей. Ловити рибу цікаво і влітку і взимку . Видів риби дуже багато, але тільки окунь живе майже в кожній водоймі. Ловля окуня особливо цікава в зимову пору року.
Інструкція
1
Проблем з пошуком риби не виникне, якщо у вас є ехолот. За допомогою цього пристрою можна дізнатися місце, де переховується риба, а так же рельєф дна. Якщо такого приладу немає, знайти рибу можна знаючи деякі особливості лову окуня.
2
Якщо ви йдете на риболовлю на незнайомий водойму, зберіть якомога більше інформації про нього. Пошукайте опису та особливості на спеціалізованих сайтах, подивіться карти. Прийшовши на водойму, зверніть увагу на інших рибалок. У них можна запитати про особливості клювання на цій водоймі. Якщо рибалок немає, зверніть увагу на сліди, як правило, численні сліди і утоптані доріжки ведуть до рибних місцях.
3
На початку зими шукайте окуня біля піщаних пляжів і місць, де багато водоростей. Риби маленького розміру зазвичай збиваються в зграї, і знайти їх легше. Великі особини воліють плавати наодинці. Самими улюбленими місцями крупного окуня є ями, кам'янисті поглиблення і всілякі западини. Їх можна знайти біля очеретів і кущів, в невеликих затоках і притоках.
4
В середині зими, для риби починається важкий період. У товщі води стає все менше і менше кисню, і окунь змушений переміщатися. Риба починає уникати різних мулистих місць. Знайти в такий період окуня можна на піщаних глибинах. Якщо настане відлига, то шукайте рибу на обмілини і горбистих місцях дна.
5
Кінець зими характеризується пожвавленням окуня. В товщу води надходять талі води і кисню стає більше. Найчастіше шукати окуня в цей час потрібно там же, де і на початку зими. Берегова лінія, мілководді і кущі є його укриттям. Окунь не любить яскравого сонячного світла і вважає за краще від нього ховатися. Тому, коли наприкінці зими сонце починає світити яскравіше, окуня шукайте в місцях з непрозорим льодом.
Зверніть увагу
Переконайтеся в достатній товщині льоду, перш, ніж почати рибалити.
Корисна порада
Якщо при лові іншої риби потрібно зберігати тишу, то при лові окуня навпаки. Пошумимо небагато, це приверне увагу окуня, і він наблизиться до вас в надії знайти піщу.Старайтесь дізнаватися про особливості водойми заздалегідь.