Як накладати картинки один на одного.

Маніпуляції з шарами - один з найбільш базисних елементів не тільки в графічних, але і у відео-редакторах, наприклад таких, як Adobe After Effects. Монструозний Adobe Photoshop - це не виняток.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop і відкрийте необхідні файли: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O, виберіть картинки (фотографії, постери, банери або інші графічні зображення) і клікніть «Відкрити». Якщо картинки лежать у різних директоріях, дія доведеться повторити.
2
Тепер програма містить декілька різних документів, їх стільки ж, скільки картинок ви відкрили в ній. Зробіть активним яку-небудь з них. Виберіть інструмент "Переміщення" (гаряча клавіша V), затисніть праву кнопку в будь-якому місці зображення, перетягніть його на сусідній документ і відпустіть кнопку. Якщо фотографії розташовані вкладочно способом, перетяните зображення спочатку на вкладку, почекайте пару митей, щоб відкрився «пункт призначення», і продовжуйте переміщення.
3
Тепер займемося редагуванням картинок. Якщо будь-яке із зображень занадто велике або занадто мало, спочатку виберіть його в списку шарів (якщо він відсутній, натисніть F7) і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + D. По краях і сторонам активного шару з'являться квадратні маркери. Затисніть Shift (щоб зберегти пропорції) і ліву кнопку миші на одному з кутових квадратиків і потягніть його в необхідну сторону: назовні - щоб збільшити зображення, всередину - щоб зменшити. Щоб зміни вступили в силу, натисніть Enter. Перед тим як трансформувати фон, вам знадобиться перетворити його на звичайний шар: зробіть по ньому подвійне клацання і у вікні відразу натисніть «ОК».
4
Якщо одна картинка сховалася за одною, можна поміняти їх розташування в списку шарів. Просто перетягніть один шар нижче іншого, або навпаки, вище, залежно від того, який шар ви перетягує.
5
Тепер можна зберегти результат: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S, вкажіть шлях для збереження майбутнього файлу, дайте йому ім'я, визначитеся з типом файлів і натисніть «Зберегти».