Як нанизати бісер. Як нанизати намистинки на волосінь.

Бісер - красивий і досить дешевий декоративний елемент, який найчастіше використовується для прикрас одягу та створення біжутерії. Робота з дрібними намистинами досить копітка і вимагає попередньої підготовки.
Вам знадобиться
  • Бісер,
  • основа: нитка/волосінь/дріт,
  • ножиці
Інструкція
1
Для нанизування бісеру вам буде потрібно основа. При роботі з намистинами можна використовувати синтетичні нитки, волосінь, вощену нитка або проволоку.Леска більше підходить для виготовлення виробів, які будуть часто використовуватися, на нитки нанизується бісер для виготовлення статики: картин, панно і т.д. Для створення твердих каркасів запасіться достатньою кількістю дроту.
2
Підготувавши основу, приступайте до вибору інструменту для роботи. При нанизуванні бісеру на нитку вибирайте самі тонкі голки. Якщо намистини дуже дрібні й голка не проходить в отвір, її спеціально підточують. Щоб нитка не вислизала з голки, кінець нитки закріплюють за допомогою клею. Якщо основа, на яку нанизуються намистинки - дріт або волосінь, бісер нанизується безпосередньо на неї. Приготуйте також ножиці (можна скористатися манікюрними) і пінцет.Виберіте візерунок і складіть схему, яка допоможе вам при роботі. Підготуйте необхідну кількість бусинок бажаного розміру і кольору. Рекомендуємо спочатку перевірити бісер на стійкість фарби, на міцність та стійкість до високої температури (якщо згодом виріб доведеться прати або прасувати). Нитки слід вибрати в тій же кольоровій гамі, що й сам бісер.
3
Приступаючи до роботи, зсипте дрібні намистини в маленьку ємність і починайте нанизувати їх на голку або на дріт (волосінь), захоплюючи відразу стільки штук, скільки необхідно. При виготовленні плетеного вироби спочатку зробіть заготовки, а потім приступайте до їх з'єднанню. При нанизуванні на нитку для створення малюнка на тканині використовуйте різні способи закріплення бусинок: одиночні бусинки пришивайте як гудзик, при нашивання рядів застосовуйте шов «вперед голку», для більш міцного закріплення - шов «рядкової», якщо не потрібно щільного прилягання до тканини - « арочний »шов.
Дрібний скляний бісер , що переливається на сонці, з давніх часів є прекрасним матеріалом для виготовлення неповторних прикрас. Але працювати з ним нелегко з причини його мініатюрності.
Вам знадобиться
  • - нитка, волосінь або дріт;
  • - голка для бісеру;
  • - білий аркуш;
  • - манікюрні ножиці;
  • - безбарвний лак для нігтів або клей.
Інструкція
1
Бісер можна просто збирати в нитку і робити з неї намисто. Також існує безліч технік плетіння з бісер а. Їм вишивають цілі картини. Всі ці види творчості об'єднує одне - бісер необхідно якось нанизувати. Це кропіткий і непростий труд, однак, і цю роботу можна полегшити і заощадити свої нервові клітини.
2
Якщо ви займаєтеся вишивкою з бісер а чи плетінням, то можете скористатися спеціальними голками для бісер а. Вони надзвичайно тонкі і легко проходять в бісер інку, навіть якщо в ній вже є нитка від попереднього ряду плетіння. Для того щоб простіше протягнути нитку в вушко такої тонкої голки, підкладайте для фону білий аркуш і обрізайте кінець нитки манікюрними ножицями щоразу при заміні.
3
Чудовою альтернативою голці послужить тонка дріт для бісер оплетении. За допомогою неї можна не тільки нанизати бісер , але і надати виробу якусь форму. Дротом для плетіння з бісер а зазвичай користуються для створення об'ємних прикрас, іграшок і різних мініатюр, що мають схожість з реальністю.
4
Дуже часто майстрині використовують тонку волосінь. Раніше таку волосінь можна було придбати тільки в рибальському магазині, але тепер художні салони пропонують спеціальну ліску, призначену саме для бісер оплетении в невеликих зручних котушках. Перевага волосіні в тому, що вона гнучка як нитка і міцна як дріт. Кінці волосіні легко приховати, якщо обпекти їх сірником або запальничкою. До того ж в магазинах можна знайти лісочку різних кольорів, що зробить ваше виріб більш акуратним.
5
Якщо ж ви все-таки хочете нанизати бісер на нитку, а голок під рукою не виявилося, умочіть краю нитки в безбарвний лак для нігтів або клей. Дайте їм висохнути. Вони будуть тримати форму і добре проходити всередину бісер інок. Такий спосіб прекрасно імітує плетіння з бісер а за допомогою голки.