Як намалювати картину фарбами.

Картини, намальовані фарбами, володіють даром притягувати до себе погляди ще і ще. Неповторна гра відтінків дозволяє передати все до дрібниць. Але от як саме намалювати картину фарбами?

Вам знадобиться

- креслярський ватман, - олівець, - ластик, - фарби.

Інструкція
1

Підберіть акварельні фарби. З них легше всього починати малювати картину. Вони можуть передати всі відтінки і надають яскравості при просвічуванні. Виберіть, на якій поверхні будете малювати - мокрою або сухою. При малюванні на мокрій поверхні розмиваються обриси предметів, що стане в нагоді в пейзажних композиціях або при фонової заливки овочів і фруктів.

2

Візьміть креслярський ватман - від надлишку води він не набухає, і місця, які потрібно виправити, можна легко змити поролоном . Розташуйте папір під нахилом в 30-40 градусів для рівномірного розтікання фарби.

3

Зробіть начерки олівцем основних предметів. Якщо це натюрморт, то визначте розташування столу або іншої поверхні і фруктово-овочевий композиції. Якщо це портрет, то врахуйте пропорції людини, а якщо пейзаж, то тут досить буде легких начерків - головну роль будуть грати фарби. У малюванні фарбами, особливо акварельними, врахуйте той факт, що продумувати відтінок кожного мазка потрібно заздалегідь. Виправити помилку можна лише за допомогою вологого поролону. Потім по вже добре висохлої поверхні нанесіть потрібні мазки.

4

Зобразіть загальний фон поролоном або широкої білячої пензлем. При фарбуванні великих ділянок стежте, щоб на кисті було достатньо фарби. Наносьте фон від світлого до темного місця. Врахуйте, що ефект білого при малюванні акварельними фарбами досягається лише за рахунок нефарбованих або добре промитих водою місць. Слідкуйте за тим, щоб не порвати папір і не скачати її валиками.

5

Визначте сонячну сторону і затінені місця в картині. Відштовхуючись від цього, замалюйте всі предмети. Змішуйте фарби на палітрі - на малюнку накладення колірних шарів може привести до простого спотворення кольору темних відтінків. Кожен наступний мазок наносите поруч з попереднім трохи змоченою пензликом для плавного переходу.