Як малюють мопсів.

Мопс - це маленька декоративна собачка вагою 6-8 кг з великою головою і великими круглими темними очима. Коротка бежева шерсть так і просить її погладити, а сам мопс дуже дружелюбне створення. Намалювати таке диво можна за допомогою нехитрих прийомів.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш,
  • - олівець,
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть посередині листа начерки олівцем. Намалюйте прямокутник. Це буде тулуб собаки. До правого верхнього кута прикріпіть квадрат - голову мопса . Зобразіть три видимих лапи тварини - у правому нижньому кутку, посередині нижньої сторони прямокутника і в лівому нижньому куті тулуба.
2
Прорисуйте складки тулуба. Верхню сторону прямокутника зобразите плавною лінією, ліву і праву частини трохи піднімаючи, а середину прогинаючи. У місці прогнутої частини вниз прорисуйте вертикальну трохи вигнуту лінію, як би розділяє спину на дві частини. Нижня сторона прямокутника буде символізувати живіт мопса . Зобразіть його вигнутою дугою. Складки шиї намалюйте лінією з невеликим горбиком.
3
Намалюйте детально голову собаки. Поділіть квадрат на дві частини. У верхній частині по кутах прорисуйте вуха тварини. Вони будуть невеликого розміру. Форма вух нагадує тупоугольние трикутники, своєю основою спрямовані до голови, а вершинами дивляться назовні. Сторони прорисуйте хвилястими лініями. Очі зобразите великими і круглими. Зобразіть зіниці мопса . Нижню частину морди собаки прорисуйте двома паралельними вигнутими лініями, які будуть зображувати обвислі щоки тварини. Додайте горизонтальний штрих, що з'єднує нижні частини обвислих щік - нижню частину пасти. Не забудьте домалювати ніс - великий сплюснутий овал чорного кольору.
4
Лапи розташуйте широко розставленими. Межі лап намалюйте хвилястими лініями, що йдуть паралельно і завершуються внизу невеликим розширенням. Відокремте пальці короткими штрихами.
5
Замалюйте мопса . Вуха, морду, очі і коло навколо очей зробіть чорними. Все інше замалюйте бежевим кольором. Місця складок замальовувати відтінком на тон або два темніше. Додайте тоненькою пензликом вертикальні дуже короткі рідкісні штрихи - окремі шерстинки собаки.
Собаки неймовірно різноманітні за розмірами, будовою тіла і формі морди, і тому представляють великий простір для відпрацювання найрізноманітніших навичок малювання. Наприклад, малюючи мопса, можна потренуватися в правильному побудові пропорцій, розташуванні колірних акцентів, малюванні зморшок.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик
Інструкція
1
Намалюйте коло середнього розміру, який надалі перетворитися в голову мопса. Усередині цього кола намітьте допоміжні лінії для побудови чорт морди. Недосвідченим художникам найкраще починати роботу з подібних побудов - це допомагає уникнути помилок в пропорціях.
2
Намалюйте коло трохи більшого розміру під першим колом. Ви намітили грудну клітку сидить собаки. Відзначте розташування передніх і задніх лап.
3
Поверніться до кола, обозначающему голову. Строго дотримуючись пропорції, намітьте розташування і форму вух, очей і носа. Декількома штрихами зобразите складочки на шиї і глибокі зморшки на лобі, які є головною відмітною рисою морди мопса і роблять цю собаку такої зворушливої і чарівною.
4
Надайте форму кінцівкам. Прорисуйте передні лапи, приділяючи особливу увагу пальчикам. Можете при бажанні намалювати крихітні кігтики. Так само опрацюйте і задні лапи.
5
Деталізуйте риси морди. Намалюйте великі трохи опуклі очі, які є однією з характерних рис мопса. Відзначте розташування відблисків. Слідкуйте за тим, щоб форма очей була симетричною.
6
Продовжуйте працювати над мордою. Намалюйте акуратний кирпатий носик і невелику пащу, під якою також можуть бугриться зморшки. При бажанні можете додати збоку висунутий язичок.
7
Додайте глибини зморшок і складок. Якщо якісь лінії здаються вам невірними, зітріть їх і Перемалюйте. Додайте складку на череві. Мопс - собака невеликого розміру, але досить щільної статури.
8
Чіткіше прорисуйте контури вух і лапи. Намалюйте тонкими штрихами окремі шерстинки. Мопс відноситься до короткошерстим породам, але через складок на шкурі досить добре помітні топорщащіеся волоски, головним чином, на шиї, так як на морді мопса шерсть коротша.
9
Намалюйте темну «маску» на морді мопса, яка, втім, має бути світліше вже промальованих очей і носа.
10
Зітріть всі допоміжні лінії і додайте тіней. Намагайтеся розташовувати тіні на малюнку грамотно, орієнтуючись на уявний джерело світла.