Як організувати відео трансляцію.

Щоб організувати в інтернеті відео- трансляцію , можна скористатися лише одним стільниковим телефоном з підтримкою 3G інтернет-з'єднання і спеціальним інернет-сервісом, на якому транслюватиметься ваше відео. Ви зможете також відправити його на будь-який сайт.
Вам знадобиться
  • - Стільниковий телефон;
  • - додаток для передачі трансляції;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся одним з інтернет-сервісів, що дозволяють транслювати відео, приміром, bambuser.com або qik.com. У кожного сервісу є власні базові настройки, кожні зі своїми особливостями. Тому варто вибирати сервіс, який буде підтримувати ваша модель стільникового телефону.
2
Пройдіть на обраному сервісі реєстрацію і скачайте звідти на ваш телефон спеціальну програму. Відкрийте програму, зайдіть з вашими ім'ям користувача і паролем, після чого виберіть відповідні програмні налаштування, в яких потрібно визначитися з потрібним розміром відео, його швидкістю, якістю аудіо та іншими. На якість відео безпосередньо впливає швидкість вашого інтернет-з'єднання. Якщо вона не досить швидка, то є ймовірність, що влаштувати в прямому ефірі трансляцію не вийде. У цьому випадку варто спробувати знизити якість картинки і відтворити відео заново.
3
Розпочніть запису і трансляції після закінчення настройки. Зазвичай зробити це можна натисненням всього однієї кнопки. Попередньо встановіть потрібний доступ до трансляції, можна зробити його прихованим (private) або відкритим (public). Приховану трансляцію зможете переглядати тільки ви самі з особистого облікового запису, а відкрита трансляція демонструється для всіх користувачів.
4
Можна додати до відео коментарі у вигляді субтитрів. Щоб це зробити, потрібно виконати вхід з вашого аккаунта на сервіс через телефон або ж персональний комп'ютер. Так само у ваших інтересах подумати, зберігати відео на сайті чи ні. Краще робити це для основних трансляцій, щоб потім була можливість переглядати їх ще раз.
Зверніть увагу
До мобільному телефону, який використовується для ведення трансляції при необхідності можна підключити відеокамеру за допомогою відео-кабелю або перехідника і вести трансляцію прямо з неї.
Новітні технології дозволяють людям з різних країн спілкуватися в режимі онлайн і бачити один одного. До того ж, існує безліч програм, які дають можливість організувати трансляцію в будь-якій точці планети, де є інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - навушники або колонки.
Інструкція
1
Використовуйте програму Skype. Якщо у вас хороші колонки, а також є можливість програвання відео, тоді цей варіант для вас. До того ж, він абсолютно нічого не варто. Відкрийте програму, скачавши інсталяційний файл, і виконавши інсталяцію. Внесіть в список контактів тих людей, для яких ви збираєтеся влаштувати веб-конференцію.
2
Перенесіть їх імена в праве поле. Клікніть на зелену кнопку з функцією «Відеодзвінок». Як тільки учасники зборів приймуть виклик, ви відразу зможете розпочати мовлення.
3
Розгляньте варіант співпраці з сайтом «Як провести вебінар». Це вже більш «просунутий» сервіс, який є одним з найпопулярніших в рунеті. За допомогою нього ви можете проводити веб-трансляції на 15-500 учасників одночасно. Причому, вас приємно здивує якість трансляції.
4
Внесіть свої дані на цьому сайті, якшо по кнопці «Запитати пропозицію». Після активації вашої поштової скриньки ви зможете замовити тариф для своєї організації. Якщо ви сумніваєтеся в роботі сервісу, то ви можете скористатися 14-ти денним безкоштовним періодом користування послугами телеконференції.
5
Зареєструйтеся на «Міжнародному сервісі вебінарів». Цей ресурс дозволяє вам проводити веб-трансляції, перебуваючи в спеціальній кімнаті. Ви можете використовувати як голосову передачу, так і відеодзвінки. До того ж, на цьому сайті є можливість демонстрації матеріалу у вигляді презентації.
6
Оберіть розділ «Тариф». Клікніть потрібний вам план і натисніть «Оплатити і замовити». Після оплати вам буде висланий на електронну адресу логін і пароль для входу в кімнату. Дайте запрошувальну посилання всім учасникам конференції. Як тільки всі будуть всередині кімнати, можете починати вести веб- трансляцію .
Корисна порада
Вибір ресурсу залежить від кількості учасників. Підбирайте собі сервіс, виходячи зі своїх цілей і пріоритетів.