Як послати фото другу.

Фотографії дозволяють зберегти самі приємні життєві моменти. З їх допомогою можна звертатися до минулого, згадувати веселі дні, ділитися емоціями. У наш час без особливих зусиль можна послати фотографії друзям і поділитися з ними частинкою свого життя.
Вам знадобиться
  • фотографія, інтернет, електронна пошта, конверт
Інструкція
1
Виберіть фотографію. Визначтеся, який саме знімок ви хочете послати адресату. Бажано, щоб він був чіткий, яскравий і цікавий. Якщо знімок роздрукований, і ви збираєтеся скористатися поштовою пересилкою, то переконаєтеся, що він поміститься в конверті. Якщо ж ви маєте намір відправляти знімок за допомогою інтернету, ознайомтеся з його розміром. Зробити це можна, зайшовши в контекстне меню фотографії «Властивості».
2
Відправте знімок поштою. Цей, вже минає в небуття, спосіб спілкування може надати якоїсь романтичність і загадковість. Зручний він буде і в тому випадку, якщо в одержувача немає ніякої можливості скористатися інтернетом. Купуйте конверт, вкажіть на ньому адресу одержувача і опустіть в ящик поштового відділення. За часом такий спосіб доставки займе не від 1 дня до 2 тижнів.
3
Надіслати знімок електронною поштою. Для цього вам необхідно мати дві речі: свою електронну поштову скриньку та електронну адресу одержувача. Зайдіть на сторінку своєї пошти, натисніть розділ «Написати листа». Далі введіть в поле тему листа, наприклад, «Фотографія від мене», та електронну адресу одержувача. Якщо ви посилаєте лист цій людині не в перший раз, то, можливо, ви знайдете потрібну адресу в записнику. Знайдіть функцію «Прикріпити файл» і у вікні, виберіть ім'я файлу, в якому зберігається відповідна фотографія. Потім натисніть кнопки «Прикріпити» і «Відправити». Лист з вашою фотографією буде доставлено адресату миттєво, якщо не виникне ніяких непередбачених ситуацій.
4
Для відправки фотографії скористайтеся файлообмінниками. Знайдіть в інтернеті сайти, що займаються тимчасовим зберіганням файлів. Ви можете закачати на такий сайт потрібну фотографію, і вам дадуть посилання на неї. Надішліть це посилання одному і він, перейшовши по ній, зможе завантажити ваше фото себе. Врахуйте, що файлові документи на файлообмінниках зберігаються обмежений час.
5
Надішліть фотографію одному через соціальну мережу. Ви можете просто викласти фотографію в своєму альбомі, а друг потім її завантажить. Якщо ви не хочете, щоб хтось сторонній бачив знімок, то відправте документ в особистому повідомленні, прикріпивши потрібне фото.
Корисна порада
Деякі фотографії можуть не бути відправлені з-за свого великого обсягу. Скористайтеся графічними редакторами, щоб зменшити їх розмір.