Як зшити корову.

При всій великій кількості м'яких іграшок в магазинах, іноді хочеться здивувати друзів і близьких подарунком, зробленим своїми руками. Подаруйте ось таку забавну корівку комусь із них і отримаєте у відповідь масу компліментів і слів подяки. Адже так просто поліпшити настрій людині, не витративши при цьому особливо багато сил і часу.
Вам знадобиться
  • Тканина або коротковорсовий хутро, синтепон, нитки з голками, ножиці, папір, олівець, тонка мотузка.
Інструкція
1
На папері намалюйте приблизно такі викрійки деталей корови, як на малюнку. Виріжте паперову викрійку і прикладіть деталі на тканину. Копита і роги краще викроїти з однотонної щільної чорної тканини, а ніс корови з рожевої бархатистою. Для тіла, якщо ви не знайшли тканину схожу за забарвленням на природну розмальовку корови, можна взяти набивної ситець яскравий і кольоровий - так буде ще забавно!
2
Виріжте деталі іграшки з тканини - тулуб 2 деталі, ноги 2 деталі, голова 2 деталі, вухо 4 деталі, ріг 4 деталі, ніс 2 деталі. На мордочці вишийте нитками оченята корови, не забувши про довгі пухнасті вії. На рожевому носику вишийте широкі ніздрі. Деталі копит пришийте до деталей ніг.
3
Сшейте тулуб, ноги, вуха, ніс і роги корови, не забудьте залишити дірочки для набивання. Попередньо всередину двох зшиваються деталей тулуба вставте хвіст з тонкої мотузки, це місце краще прошити два рази, щоб мотузка добре трималася. Виверніть деталі в наявності, акуратно розправте і набийте синтепоном. Вставте роги, вуха і чубок з коротко нарізаної мотузки на свої місця з лицьового боку деталі голови всередину і зшийте голову, виверніть її наявності і набийте синтепоном.
4
До тулубу корови пришийте передні ноги, намагайтеся, щоб стібків не було видно. До деталі голови пришийте ніс нитками в тон тканини носа. Голову ушийте в тулуб міцно і акуратно. На шию корівки повісьте маленький дзвіночок на мотузочці, щоб тварина не загубилося на лузі!
5
Додатково прикрасьте свою корівку квіточкою з фетру або вишийте конюшина на мордочці в області рота. В мотузку хвоста можна обережно вставити дріт - хвостик буде гнутися! Якщо вам сподобалось шити м'які іграшки своїми руками, і ви хочете продовжувати це захоплююче заняття, вишивайте в якомусь певному місці свій розпізнавальний знак - це додасть особливий шик вашим виробам.