Як зв'язати Лунтика. лунтик на палець гачок.

Один з улюблених дитячих мультяшних героїв - це звичайно ж Лунтик. Він же є дуже улюбленої дитячої м'якою іграшкою. Багато батьків беруть і купують таку своїм дітям. А деякі мами в'яжуть це фіолетове диво самостійно. І зізнаються, що подарувати дитині таку радість не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • нитки (краще Ірис 100%) двох кольорів: темного і світлого;
  • гачок;
  • синтепон для наповнення;
  • елементи декору
Інструкція
1
На початку в'язання враховуйте, що голова і тіло в'яжуться разом, тому потрібно буде просто частково зменшити, а потім додати петлі. Отже, для початку зв'яжіть ланцюжок з 3 повітряних петель і замкніть її в кільце. Наступний ряд потрібно в'язати так: 8 стовпчиків без накиду пров'яжіть в цих 3 повітряних петлях. Далі з 2-го по 7-ий ряд послідовно додайте по 3 стовпчики без накиду.
2
У 8 ряду необхідно ув'язати ще 5 стовпчиків. І так продовжуєте в'язати аж до 11 ряду. Після чого приблизно 4 см полотна в'яжіть прямо - без додавання і зменшення петель. Починаючи з 21 ряду поступово і рівномірно зменшуйте по 7 петель. 24-й ряд - це комірець, поетом пров'язуйте в кожну петлю по 2 стовпчики без накиду. Після чого в'яжіть прямо. На 31 і 32 ряду збавте по 7 петель. Так ви перейшли до в'язання безпосередньо тулуба Лунтика .
3
33-й ряд в'яжіть також, як і 24. Як тільки закінчите його провязивать, набивайте голову синтепоном. Далі в'яжіть прямо, додаючи через 11 рядів 7 петель. Повторіть так ще два ряди. Після чого знову в'яжіть прямо. Тепер починайте поступове зменшення петель в кожному наступному ряду. Спочатку 5 петель, потім 6, після 7. Приблизно ряду на 57 можете набивати тіло синтепоном, а потім в'яжіть далі, збавляючи вже по 10 петель в кожному ряду. Наприкінці нитки стягніть.
4
Тепер переходите до в'язання рук. Світлої ниткою потрібно також набрати 3 повітряних петлі і замкнути їх у кільце. У першому ряду вплутаємося 8 стовпчиків без накиду, у другому додайте рівномірно 4 стовпчика без накиду. У 3-му - 6, у четверту - 8. Потім два ряди в'яжіть прямо, після чого починайте збавляти петлі: 12 у 8 ряду. Тепер поміняйте нитку на темну і довяжіте 11 рядів стовпчиками без накиду. Набивайте руки синтепоном і пришивайте до тулуба. пальці виконуються вишиванням.
5
Наступний крок - ноги. Знову наберіть 3 повітряних петлі і знову в перший ряд вплутаємося 8 стовпчиків без накиду. Потім у кожному ряду додавайте петлі в арифметичній прогресії (тобто по 2). З 6-го ряду починайте в'язати прямо. У 10 ряду зменшуйте петлі відразу ж в два рази. Після чого переверніть роботу і в'яжіть 11 стовпчиків без накиду. Потім знову переверніть в'язання і додайте ще 11 стовпчиків. З 13 по 15 ряд так і продовжуйте в'язати далі. Набейте п'яту синтепоном, довяжіте стопу, до кінця додайте наповнювач і можете пришивати ноги до тулуба.
6
Зв'яжіть темної ниткою кола для живота та особи Лунтика . З білої нитки зробіть очі. Всі деталі акуратно пришийте до тіла іграшки.
7
Тепер вам залишилися тільки вуха. І знову 3 повітряних петлі. Потім в першому ряду в'яжіть 3 стовпчики без накиду. На другому ряду розгорніть роботу, пров'яжіть ті стовпчики, які у вас є і додайте ще 2. Далі в'яжіть прямо. Після чого знову додайте 2 стовпчики без накиду. Ще двічі повторіть таку схему в'язання. А вже в 11-му ряду збавте 2 петлі. Повторіть такий же маневр ще два рази. Після чого обв'яжіть всі вушко стовпчиками без накиду і пришити до тулуба. Пам'ятайте, що вушок потрібно 4 штуки.