Як зв'язати чоловічу манишку.

Манишка - універсальний предмет гардеробу, який чудово замінює шарф і водолазку одночасно. Це настільки зручний в носінні предмет, що подобається навіть сильній статі. Чоловікам дуже зручно носити манішку замість шарфа. А деякі дбайливі дружини навіть воліють самі виготовити для коханого чоловіка такий предмет.
Вам знадобиться
  • спиці;
  • гачок;
  • шерсть
Інструкція
1
Починаючи в'язати, підберіть зручну схему, яка сподобається вам і вашому чоловікові. Після того як визначитеся, починайте в'язати. Для цього наберіть на спиці від 60 до 80 петель. Число їх повинно бути кратно 3, при цьому вийшло значення має бути непарною. Після чого в'яжіть полотно гумкою одинарної. Висота регулюється, виходячи з вашого бажання.
2
Потім продовжуйте в'язання потрійний гумкою (три лицьові, три виворітні). Так потрібно зв'язати два ряди, після чого починайте додавання. Для цього вивяжіте з перемички, яка знаходиться між петлями по одній петлі. Знаходяться вони перед і після лицьового клина. Додавання петель потрібно робити в кожному 6 ряду. Але враховуйте товщину спиць і вовни: якщо пряжа товста, то додаток має дорівнювати 4-му петлям. Так в'язати потрібно до бажаної довжини манишки. Потім петлі закриваються згідно малюнку.
3
Продовжуйте в'язання стовпчиками без накиду. Це будуть планки манишки. Але пам'ятайте, що планки повинні бути досить жорсткими, тому потрібно обов'язково надати краю вироби жорсткість. Для цього обв'яжіть край "рачьім кроком". Саму планки не обв'язуйте. Щоб було можливим обв'язати "рачій крок" потрібно використовувати в'язальний гачок. Після цього додатково обв'яжіть гачком край візерунком з стовпчиків з накидом і аркою з повітряних петель.
4
Залишилося тільки пришити гудзики, і ваша манишка буде готова. Тепер ваш улюблений може носити її сміливо в холодну погоду.
5
Як варіант, манішку можна ще зв'язати і на кругових спицях. Починайте в'язати її також з шиї. Для цього розподіліть петлі на 4 спиці. В'яжіть одинарною резинкою (але можна і будь-який інший - яку ви самі виберете). Довжина залежить від вашого бажання. Головне, щоб вона досягала плечей. Якщо зробите більше, вийде манишка з відворотом. Як тільки закінчите, починайте розподіляти в'язання по спицях. Для цього враховуйте, що на перед і спину має бути відведено петель більше, ніж на боки. Продовжуйте все в'язання як реглан. Закрийте в'язання. Зволожите виріб, дайте йому просохнути і можна використовувати.