Як зробити матовий колір в Photoshop.

В Adobe Photoshop є кілька інструментів для додання зображенню або якоїсь його частини матового ефекту. Тут ми розглянемо один з них - застосування фільтра «Розмиття по Гауса».
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому будь-яку фотографію. Для цього клікніть пункт меню «Файл», потім у випадаючому меню «Відкрити» (або простіше - використовуйте клавіші Ctrl + O). У вікні виберіть необхідний файл і натисніть «Відкрити».
2
На даний момент в документі є тільки один шар - це його фон. Натисніть пункт меню «Шар»> «Новий»> «Шар» (або застосуйте комбінацію клавіш Shift + Ctrl + N), щоб створити ще один шар. У вікні відразу натисніть «ОК».
3
Виберіть інструмент «Прямокутна область» (гаряча клавіша M, перемикання між суміжними елементами - Shift + M) і виділіть за його допомогою якої-небудь ділянку на зображенні, наприклад, нижній, як на ілюстрації вище. Зробіть білий колір основним, активуйте інструмент «Заливка» (G, перемикання - Shift + G) і зафарбуйте виділена ділянка, для чого натисніть всередині нього лівою кнопкою миші.
4
У вкладці «Шари» клацніть правою кнопкою миші по «Шару 1» (він був створений вами на другому кроці інструкції) і виберіть «Параметри накладання». В полі «Непрозорість» встановіть від 20% до 40%, по вашому розсуду, інші параметри залишіть без змін. Перейдіть на стиль «Обведення», який знаходиться в самому низу списку стилів, і вкажіть у полі «Непрозорість» приблизно 20%. Виділена вами область прийме білястий відтінок.
5
Активуйте фоновий шар в списку шарів, натисніть пункт меню «Фільтр"> "Розмиття"> "Розмиття по Гауса», в полі «Радіус» вкажіть приблизно 35 і натисніть «ОК». Виділена область стане матовою.
6
Для збереження отриманого результату клікніть пункт файлового меню «Файл», потім «Зберегти як» (або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S), виберіть місце для збереження, назвіть як-небудь майбутній файл, в полі «Тип файлів »вкажіть Jpeg і клацніть« Зберегти.