Як зробити шар напівпрозорим в Photoshop.

Маніпуляції з прозорістю шарів дозволяють домогтися безлічі цікавих візуальних ефектів. Інструменти для цього є в безлічі графічних редакторів і Adobe Photoshop - не виняток.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і створіть в ньому новий документ. Для цього клікніть по пункту меню «Файл», в меню, клацніть «Створити» (або більш швидкий варіант - використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + N).
2
Знайдіть панель «Шари», за замовчуванням вона знаходиться в правій нижній частині екрана, але якщо її немає, натисніть F7. Виберіть вкладку «Шари». У списку шарів на даний момент можна спостерігати лише фон, тому створюємо ще один шар . Зробити це можна кількома способами. Перший - за допомогою кнопки «Створити новий шар », яка знаходиться в нижній частині вкладки «Шари». Другий - клацнувши по пункту меню «Шари»> «Новий»> «Шар». Третій - використовуючи комбінацію клавіш Shift + Ctrl + N. З'явиться вікно, в якому ви можете вказати ім'я нового шару, колір, яким він буде відображатися в списку шарів, режим накладення. Також вже на цьому етапі, на етапі створення, можна зробити шар напівпрозорим. Для цього в полі «Непрозорість» вкажіть 50% і натисніть "ОК".
3
Зробіть основний колір червоним. Активуйте інструмент «Заливка» (гаряча клавіша G, перемикання між суміжними елементами - Shift + G), його іконка виконана у вигляді відерця, з якого виливається фарба. Клацніть лівою кнопкою миші в будь-якій частині робочої області документа, і вона повністю забарвиться в колір, відтінком нагадує червоний. Сталося це тому що шар вже є напівпрозорим. Клацніть на іконці очі біля фону в панелі шарів, щоб приховати його, і ви побачите, що крізь створений вами шар проглядають фонові «шашечки».
4
Є ще один спосіб поміняти прозорість шару. На вкладці «Шари» є поле «Непрозорість», яке теж можна використовувати для даних цілей. На даний момент у вас там уже має значитися 50%.
5
Зберігати цей документ не має особливого сенсу, але якщо вам все ж захочеться, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S. У вікні вкажіть місце для збереження, дайте ім'я майбутньому файлу, в полі «Тип файлів» поставте Jpeg (якщо ходите кінцевим результатом бачити картинку) або Psd (якщо хочете зберегти сам документ) і натисніть «Зберегти».