Як зробити сніг на фотографії в Photoshop.

Якщо зима недостатньо сніжна, можна закликати на допомогу не тільки благання про швидке снігопаді , але і незамінний помічник у візуалізації будь мрії і фантазії - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть редактор Adobe Photoshop і відкрийте в ньому необхідне фото. Щоб ефект падаючого снігу був більш правдоподібним, в фотографії повинен бути хоч якийсь натяк на найхолоднішу пору року - зиму. Щоб відкрити зображення, натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити (або швидше і простіше - використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть« Відкрити ».
2
Створіть новий шар. Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть пункт меню «Шари»> «Новий»> «Шар». Другий - використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + N. У вікні відразу натисніть «ОК». Поміняйте режим змішування шару: у списку шарів виберіть «Шар 1», а потім у поле, яке знаходиться в лівому верхньому кутку панелі «Шари», встановіть «Екран» (за замовчуванням там зазначено «Звичайний»). Натисніть D, щоб зробити основним чорний колір, а потім комбінацію клавіш Alt + Backspace, щоб залити цим кольором «Шар 1».
3
Клікніть пункт меню «Фільтр»> «Ескіз»> «Туш». У вікні, покрутіть повзунки «Довжина штриха» і «Тоновий баланс», щоб домогтися більш правдоподібного ефекту.
4
Також зверніть увагу на установку «Напрямок штрихів», за допомогою якої сніг можна зробити падаючим строго вертикально, а також по діагоналі вліво або вправо. Добившись необхідного результату, натисніть «ОК».
5
Крім того, кут падіння снігу можна змінити і іншим способом. Виберіть інструмент «Лупа» і видаліть зображення до такої міри, щоб була видна неробоча область документа. Виберіть «Шар 1», натисніть Ctrl + T. По краях шару з'явиться прозорі квадратні маркери - це означає, що ви викликали команду вільної трансформації. Затисніть ліву кнопку миші і Shift на одному з кутових маркерів і потягніть його назовні, у бік неробочий області документа, відпустіть кнопку. Шар розтягнеться. Затисніть ліву кнопку миші і вирівняйте шар по центру робочої області. Щоб поміняти кут падіння снігу, потрібно нахилити цей шар: наведіть курсор трохи далі одного з кутових маркерів до тих пір, поки він не перетвориться на зігнуту подвійну стрілочку. Затисніть ліву кнопку і посуньте миша в яку-небудь сторону - ви побачите, що шар нахиляється, а разом з тим змінюється і напрямок штрихів. Добившись необхідного результату, переконайтеся, що нахиляється вами «Шар 1» повністю закриває фон і натисніть Enter.
6
Натисніть пункт меню «Фільтр"> "Розмиття"> "Розмиття по Гауса». Встановіть параметр «Радіус» таким, щоб штрихи стали схожі на сніг. Виберіть «Шар 1» і встановіть його непрозорість у розмірі 70%.
7
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть клавіші Ctrl + Shift + S, у вікні виберіть місце для збереження, вкажіть ім'я і тип файлів і клацніть «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UOJMn2iMCts