Як зробити снігопад в Photoshop. Як у фотошопі зробити снігопад.

Трапляється так, що в голові дозріла задумка для геніального пейзажного фотознімку, але погода не поспішає радувати снігопадом . І якщо з погодою вам все ж не пощастило, можна створити снігові пластівці самостійно за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5.
Інструкція
1
Для досягнення більш правдоподібного ефекту знайдіть фотографію із засніженим пейзажем, але без падаючого снігу. Бо його ви будете додавати на фото. Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте цю фотографію: натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити» (інший спосіб - гарячі клавіші Ctrl + O), знайдіть її та натисніть «Відкрити».
2
Щоб створити новий шар, натисніть Ctrl + Shift + N і у вікні відразу натисніть «Ок». Активуйте цей шар панелі «Шари» (він повинен мати назву «Шар 1») і поміняйте режим змішування на «Екран». Зробити це можна за допомогою меню, що випадає, яке знаходиться у верхній лівій частині панелі «Шари». За замовчуванням там стоїть параметр «Звичайний». Натисніть D, щоб зробити чорний колір основним, а потім Alt + Backspace, щоб зафарбувати цим кольором весь шар.
3
Натисніть пункт меню «Фільтр»> «Ескіз»> «Туш». Налаштуйте повзунки «Довжина штриха» і «Тоновий баланс» таким чином, щоб ефект був схожий на падаючий сніг. Експериментуйте з налаштуванням «Напрямок штрихів»: можна зробити сніг падаючим вертикально, а також по діагоналі вліво або вправо. Натисніть «ОК».
4
Натисніть пункт меню «Фільтр»> «Розмиття"> "Розмиття по Гауса». Налаштуйте параметр радіус таким чином, щоб снігові пластівці з одного сторони не були дуже розмитими, а з іншого - не були схожими на дощові краплі. Натисніть «ОК».
5
Переконайтеся, що на панелі «Шари» активований «Шар 1», в полі «Непрозорість», яке знаходиться в правій верхній частині панелі, встановіть приблизно 70%. Ефект падаючого снігу готовий.
6
Якщо ви хочете зберегти результат, натисніть пункт меню «Файл», потім «Зберегти як» (можна використовувати гарячі клавіші Ctrl + Shift + s), встановіть шлях для збереження майбутнього зображення, напишіть йому ім'я, визначитеся з типом файлу і клікніть «Зберегти».