Як зробити степ-платформу. Степ платформа своїми руками.

Важливим елементом степа є спеціальна степ-платформа, без якої просто немислимий сам танець. Для того щоб правильно виконати танцювальні рухи або фізичні вправи в степ, необхідно правильно підібрати степ-платформу, вона повинна відповідати цілому ряду вимог і критеріїв, найважливішими з яких є міцність, надійність, чіпкість і стійкість. Як виявляється, степ-платформу можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • дерев'яна дошка шириною 50 см, довжиною 1 метр і висотою, приблизно 20-30 см, клей ПВА, клей для гуми, прогумована нековзна тканина, наждачний папір, ножиці, кілька книг, невеликі гвоздики, молоток і гумова пластина.
Інструкція
1
Візьміть дерев'яну дошку шириною 50 см, довжиною 1 метр і висотою, приблизно 20-30 см. Для цього можна використовувати звичайну стійку лавку або придбати дошку, яка підходить під потрібні параметри в будівельному магазині.
2
Обробіть дошку за допомогою наждачного паперу, щоб її поверхня була ідеально рівною з усіх боків.
3
Візьміть прогумований килимок або будь-який інший, підготовлений не ковзний матеріал. При цьому пам'ятайте, що на степ-платформу ви будете ставати ногами, тому колір матеріалу краще вибрати темний.
4
Відзначте на ньому розміри своєї дошки з напуском 2 см з усіх боків і виріжте по лекало потрібну деталь.Возьміте клей ПВА і промажте товстим шаром свою дошку.
5
Приклейте тканину до поверхні дошки і притримайте її руками по краях, щоб вона прихопила. Пам'ятайте, тканина повинна щільно прилягати до дерев'яної поверхні і добре приклеїтися.
6
Розкладіть по всій поверхні приклеєного матеріалу підготовлені книги для того, щоб тканина добре приклеїлася і залиште їх на годину.
7
Загорніть краї тканини, які залишилися з усіх боків платформи і закріпіть їх за допомогою цвяхів. Замість цвяхів можна використовувати будівельний степлер. У такому випадку тканина буде закріплена за допомогою скоб.
8
Відзначте з урахуванням того, що ширина степ-платформи 50 см і довжина 1 метр на гумовій пластині ширину 35 см і довжину 85 см.
9
Промажьте гумову пластину спеціальним клеєм і прикріпіть її до платформи по центру. Саме вона дозволить підошві спортивного взуття не ковзати по степ-платформе.Подождіте, поки гумова пластина приклеїться, і можете використовувати степ-платформу за призначенням.
Зверніть увагу
Степ - це унікальний, красивий танець, в основі якого лежить знаменита чечітка. Однак цей танець трохи інший і значно відрізняється від свого побратима. Сучасний степ представляє з себе досить велику групу вправ і не тільки танцювальних.
Ймовірно, у більшості людей це слово асоціюється з стрибунець. Адже степ - це танець, в основі якого лежить саме чечітка. Але це поняття розширилося, і тепер представляє куди більш широку групу вправ, ніж просто танцювальні рухи. Тепер термін степ - невід'ємна частина степ -аеробікі.
Інструкція
1
Чому саме степ -аеробіка? Тут все логічно, враховуючи, що в сучасному розумінні степ - спеціальна платформа, спортивний снаряд для тренувань. Зовні він дуже схожий на низьку широку лавку. Ви можете недовірливо фиркати, мовляв, що в цьому спортивного і до чого високе звання снаряда, але степ далеко не так простий, як здається. Придивіться до нього уважніше.
2
Як інструмент, який використовується при виконанні фізичних вправ, степ -платформи повинна строго відповідати цілому списку вимог і критеріїв. Адже це запорука безпеки для тренується. Найважливіші критерії - це міцність, стійкість, чіпкість.
3
Звичайна для степ а висота - від 15 до 30 см, а ширина - 50 см. Звичайно, краще і безпечніше купити таку платформу, але при великому бажанні або відсутності грошей можна зробити її і своїми руками. Для цього просто візьміть стійку лавку, відповідну під перераховані параметри.
4
Нанесіть на лаву шар клею, підійде навіть ПВА, і покрийте не ковзаючі, можна прогумованої тканиною. Слідкуйте, щоб тканина по можливості повністю просочилася клеєм і щільно прилягала до лави.
5
Закріпіть краю тканини з нижньої сторони лавки дрібними гвоздиками або скобами, які використовують меблевики.
6
Іноді для амортизації між деревом і тканиною прокладають тонку гумову пластину, в такому разі її потрібно закріпити окремо тими ж меблевими цвяхами, і лише потім наклеювати тканину.
7
Цікавий також той факт, що способів підйому на степ більше 200. А ви думали, знаєте, як підніматися і спускатися по сходах? Виявляється, ви не знаєте і сотої частки всіх можливих варіантів цього, здавалося б, простого заняття. Звичайно, всі ці вправи виконуються під музику з чітким ритмом. На жаль, любителям класики на заняттях степ -аеробікой навряд чи вдасться почути Дворжака або Баха, якщо тільки в обробці якого-небудь ді-джея.
Зверніть увагу
Винахід цього виду аеробіки приписують американці Джин Міллер, яка після серйозної травми коліна стала використовувати для швидкого одужання особливі тренування на сходинках власного будинку. Вправи були зовсім нескладні: підібрані в певному ритмі підйоми і спуски по сходах. Вони дали воістину чудовий результат і після свого повного одужання Джин зайнялася розробкою нової програми з аеробіки.