Як склеїти три фотографії. Як склеїти 4 фотографії в одну.

Звичайна з'єднання фотографій в Adobe Photoshop вимагає маніпуляції всього з одним інструментом і тому не є складним. Описуваний тут спосіб підійде не тільки для фотографій, але і для будь-яких інших зображень.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте необхідні фотографії : натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити» (або комбінацію клавіш Ctrl + O), якщо файли знаходяться в одній папці, затисніть Ctrl і клацніть по кожному, щоб вибрати їх і клікніть кнопку «Відкрити». Якщо фотографії знаходяться в різних розділах, операцію доведеться повторити.
2
Створіть новий документ: натисніть клавіші Ctrl + N, в полях «Ширина» та «Висота» вкажіть, наприклад, по 1000, а потім клікніть кнопку «Створити». Цей документ повинен бути великим, щоб вмістити в нього всі три фотографії . Якщо 1000 недостатньо, вкажіть більше значення.
3
Перемістіть на цей документ всі ваші фотографії . Активуйте інструмент «Переміщення" (гаряча клавіша V), клікніть на фотографії і перетяните її на новий документ. Якщо картинки розташовані вкладочно способом, перетяните фото спочатку на вкладку, а потім на сам документ.
4
Зробіть активним новий документ. На ньому повинні знаходитися всі три фотографії . Можливо, вони будуть накладені один на одного, але це можна виправити. Знайдіть вікно «Шари», а ньому вкладку «Шари» (якщо це вікно відсутній, натисніть F7). Кожен шар тут (крім фону) - одна з трьох фотографій. Клацанням лівої кнопки миші виберіть будь-який з шарів. У вас повинен бути активований інструмент «Переміщення», але якщо ні, виберіть його. Затисніть ліву кнопку миші в робочій області документа і перемістить активну фотографію в необхідне вам місце. Точно таким же чином вступите з рештою двома фото. Якщо розташування фотографій вас не влаштовує, ви в будь-який момент можете повернутися до вкладки «Шари», вибрати необхідну картинку і знову її пересунути.
5
Якщо фотографії не підходять один до одного за розмірами, виберіть шар з будь фотографією і натисніть клавіші Ctrl + T. Таким чином ви викличте команду вільної трансформації об'єкта: по сторонам і кутках від фотографії з'являться маркери у вигляді квадратиків. Для зміни розмірів фото затисніть Shift (щоб при цьому фотографія не поміняла пропорції) і один з маркерів, а потім потягніть в необхідну вам сторону. Затисніть Ctrl, виберіть всі три картинки у вкладці «Шари», натисніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Об'єднати шари».
6
Створіть ще один документ і в полях «Ширина» та «Висота» вкажіть ті розміри, які будуть збігатися з розмірами шару на основі трьох фотографій, створеного вами в п'ятому кроці інструкції. З першого разу вгадати ці розміри може не вийти, тому можна повторити спробу. Коли ви досягнете необхідного результату, збережіть цей документ: натисніть клавіші Ctrl + Shift + S, виберіть шлях, в поле «Тип файлів» вкажіть Jpeg, напишіть ім'я і клікніть кнопку «Зберегти».