Як зробити кольорове фото чорно-білим без Photoshop. Acdsee чорно біла фотографія.

Чорно-білі фотографії володіють якоюсь особливою магічною силою, і створити це чарівництво з кольорових зображень можна не тільки за допомогою Adobe Photoshop. Скористаємося програмою з рок-н-рольним назвою ACDSee.
Вам знадобиться
  • - програма ACDSee Pro 4
Інструкція
1
Врахуйте, що після зміни ви вже не зможете повернути фотографії колишні кольори, тому попередньо зробіть її копію. Правою кнопкою натисніть на файлі і в випадаючому меню клацніть «Копіювати», потім натисніть правою кнопкою миші у вільному місці папки і клікніть «Вставити». Копія готова. Запустіть програму і натисніть пункт меню File, потім Open (або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O), виберіть необхідну фотографію і натисніть "Відкрити". Якщо в тій папці, де у вас знаходиться ця фотографія, знаходяться інші зображення, вони теж відкриються в програмі, але це вам не завадить.
2
Спочатку ви будете перебувати у вкладці Manage, тобто в режимі перегляду (в першу чергу програма ACDSee використовується для сортування та перегляду графічних файлів). Вам потрібно перейти в режим редагування: клацніть правою кнопкою по необхідному файлу і в меню натисніть Process> Edit (або натисніть клавіші Ctrl + Alt + E). Ви переміститеся на вкладку Process, і разом з тим відкриється меню редагування зображень. Фотографія займе велику частину робочої області, але нас цікавить меню Operations, яке знаходиться зліва від неї. Виберіть у ньому вкладку Color, а в ній самій - пункт Color Balance.
3
У вікні, знайдіть повзунки Vibrance і Saturation. Якщо встановити який-небудь з них, неважливо який, на самий мінімальний параметр (-100). Фотографія стане чорно-білою. Натисніть кнопку Apply, а потім Done. Тепер фотографія стала чорно-білою не тільки в проекті, а й по-справжньому. Можете заглянути у відповідний розділ жорсткого диска і переконатися самі.
4
Щоб вийти з програми, натисніть пункт меню File> Return to Previous mode (ви знову опинитеся на вкладці Manage), а потім знову File, але тепер вже Exit (або комбінацію клавіш Ctrl + W).